Najmniej awaryjne zmywarki na rynku

Jeszcze nie tak dawno obecność zmywarki w kuchni kojarzyła się z luksusem. Obecnie jest to sprzęt tak bardzo popularny, że znajduje się w coraz większej ilości polskich domów. Jaką zmywarkę opłaca się kupić, by bezawaryjnie służyła nam przez lata?

 

Ceny najpopularniejszych zmywarek na rynku wahają się pomiędzy tysiącem, a 2 tysiącami złotych. Wydatek spory, ale mimo wszystko nienależący do największych. Przy obecnych zarobkach na zakup takiego sprzętu może pozwolić sobie każdy.

Sęk w tym, by kupić zmywarkę, która będzie zmywać, a nie odwiedzać kolejne warsztaty. Najczęstsze naprawy tego sprzętu dotyczą – nie może być inaczej – problemów z wodą. Serwisanci zazwyczaj rozwiązują problemy związane z jej pompowaniem, podgrzewaniem czy chociażby natryskiem. Jaki sprzęt zakupić, by cieszyć się jego bezawaryjnym działaniem jak najdłużej?

 

Bosch SPS53E08EU

 MCSA051795_SPS53E08EU_def

Zmywarka ta cieszy się bardzo dobrą opinią wśród użytkowników. SPS 53E08EU to jeden z flagowych modeli marki Bosch, który ma 45 cm szerokości i należy do klasy energetycznej A+.  Dysponuje 5 cichymi i wydajnymi programami zmywania, które można bez ograniczeń skracać dzięki specjalnej funkcji VarioSpeed. Dodatkowo posiada system Aqua Stop, który w razie jakichkolwiek problemów odcina dopływ wody zaraz przy kranie. Ten fakt, w połączeniu z wysokim odsetkiem bezawaryjności SPS 53E08EU sprawia, że nasza kuchnia wydaje się być w pełni bezpieczna.

 

Electrolux ESF2300OW

 ImageExternal

Serwisanci mają z tą zmywarką tak samo mało do czynienia, jak ze sprzętem Boscha. Electrolux ESF2300OW ma szerokość 55 centymetrów i pracuje w klasie energetycznej A. W jej przypadku mamy do wyboru 6 programów zmywania, z 5 temperaturami do wyboru. Ładny, kompaktowy sprzęt, który ma wszystko to, czego potrzeba. Dodatkowe wskaźniki braku soli i nabłyszczacza czy opcja opóźnionego startu maszyny to tylko dodatkowe atuty.

 

Amica ZWM676S

 a164f75a58fa9ed8d3c03b7327488fd8

Godna polecenia jest także zmywarka marki Amica, sygnowana symbolem ZWM676S. Ten sprzęt, działający w klasie energetycznej A+, ma blisko 60 cm szerokości i dysponuje 6 programami zmywania. Oprócz tego posiada także kilka dodatkowych opcji, takich jak zmywanie wstępne, czy „program intensywny”, polegający na użyciu najwyższej możliwej temperatury zmywania. Według opinii użytkowników, sprzęt ten powinien nam służyć przez lata bez większych awarii.

 

Siemens SN25N881EU

  siemens

Wśród zmywarek kompaktowych cieszących się najmniejszą awaryjnością nie mogło zabraknąć także marki Siemens. Niemiecka precyzja i jakość powoduje, że zmywarka SN25N881EU wymieniana jest wśród najgodniejszych polecenia i plasuje się w czołówce rankingów bezawaryjności. Pracuje ona w klasie A++ i ma 60 cm szerokości. Udogodnieniem jest także zewnętrzny panel sterowania, a także wygodne wskaźniki braku soli i środka nabłyszczającego. Podobnie, jak zmywarka Boscha, posiada także system Aqua Stop.

VN:F [1.9.21_1169]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

One Response so far.

  1. […] Naturalnie, kupno zmywarki powinno być dobrze przemyślane, nie od dziś wiadomo, że szczególnie opłaca się to uczynić w przypadku liczniejszej rodziny. Drugą sprawą w przypadku troski o ekonomię i amortyzacji kosztów jest kupno jak najmniej awaryjnej zmywarki. W tym zagadnieniu można polecić ten artykuł […]

Napisz komentarz


kitchen-231969_640

Ergonomiczna kuchnia

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w Twoim domu. Jeśli wierzyć […]

de-0727-387430-front

Nie przerywaj swojem

Są takie sytuacje, których nie należy przerywać nikomu. Do nich […]

44294623_m

Ranking zmywarek do

W tym wpisie przedstawię ci ciekawe zestawienie dotyczące najpopularniejszych i […]

funny-dog-pictures-mmmmm-i-love-washing-da-dishes

10 prawd o zmywaniu

Zmywanie naczyń to czynność, która nie jest zbyt lubiana. Nic […]

traditional-dishwashers

Czego nie wolno myć

Zmywarki to ta kategoria sprzętu, która zdecydowanie ułatwia życie. Jednak, […]