Zmywarka dla dużej rodziny: co wybrać?

Kiedy rodzina się rozrasta albo już od dawna jest duża, warto pomyśleć nad równie dużą zmywarką. Na jaką się zdecydować i ile mniej więcej może to kosztować?

Zmywarka na miarę naszych czasów?

Kto wie, czy w tej sytuacji idealnym rozwiązaniem nie okazałoby się zakupienie zmywarki Amica ZIM 629, ponieważ jej cena jest dość przystępna. Warto odnotować, że w sklepach można ją dostać za około 1259 złotych, a zawiera w sobie pojemność na aż czternaście kompletów naczyń. Nikogo nie trzeba chyba przekonywać, że dzięki temu oszczędza się nie tylko swój czas, ale również pieniądze. To szczególnie ważne, gdy ma się na utrzymaniu dużo dzieci, które trzeba także wykarmić.

Dodatkowo podczas podgrzewania wody energię pozwala zaoszczędzić przepływowy ogrzewacz wody. Co ciekawe, więcej miejsca dla naczyń zawdzięczamy temu, że z tej zmywarki wyeliminowano tradycyjną grzałkę. Istotną rolę odgrywa tez zabezpieczenie. W razie jakiegokolwiek przecieku natychmiastowo przerywa ono dopływ wody przy kranie, dzięki czemu nie trzeba pamiętać o zakręceniu zaworu. Na szczęście zabezpieczenie działa w każdej sytuacji. Jakby tego było mało, różnice robi program auto. Dzięki niemu zmywarka sama dopasowuje parametry zmywania do stopnia zabrudzenia naczyń. Temperatura zostaje ustawiona automatycznie. Wybór temperatury decyduje o przebiegu programu i ilości pobieranej wody. Dzięki temu w jednym cyklu zmywania możesz zaoszczędzić kilka litrów wody. Innym ważnym walorem tej zmywarki jest opóźnienie startu pracy, które pozwala na wybranie dogodnego dla użytkownika momentu rozpoczęcia zmywania. Ta funkcja jest przydatna zwłaszcza wówczas, kiedy korzysta z drugiej taryfy opłat za prąd. Jeżeli chodzi o program zmywania, to wyróżnić można następujące: delikatny, automatyczny, ekonomiczny (eco), ekspresowy, intensywny, intensywny super, krótki, mycie wstępne czy program „45 minut”. Funkcje dodatkowe to natomiast Aqua Spray, Auto 3in1, przepływowy ogrzewacz wody, czujnik jej zabrudzenia czy suszenie Turbo Drying. W zestawie jest też koszyk na sztućce, uchwyt do mycia butelek, uchwyt do mycia kieliszków, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem i wąż odpływowy.

VN:F [1.9.21_1169]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Kategorie: Amica

Napisz komentarz


kitchen-231969_640

Ergonomiczna kuchnia

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w Twoim domu. Jeśli wierzyć […]

de-0727-387430-front

Nie przerywaj swojem

Są takie sytuacje, których nie należy przerywać nikomu. Do nich […]

44294623_m

Ranking zmywarek do

W tym wpisie przedstawię ci ciekawe zestawienie dotyczące najpopularniejszych i […]

funny-dog-pictures-mmmmm-i-love-washing-da-dishes

10 prawd o zmywaniu

Zmywanie naczyń to czynność, która nie jest zbyt lubiana. Nic […]

traditional-dishwashers

Czego nie wolno myć

Zmywarki to ta kategoria sprzętu, która zdecydowanie ułatwia życie. Jednak, […]