Archive for the ‘Bosch’ Category

Ranking zmywarek do zabudowy styczeń 2015

W tym wpisie przedstawię ci ciekawe zestawienie dotyczące najpopularniejszych i najbardziej interesujących modeli zmywarek, jakie są dostępne na rynku w styczniu 2015 roku. Nabycie sprzętu właśnie teraz jest uzasadniony o tyle, iż w wielu sklepach odbywają się poświąteczne wyprzedaże. Może więc warto zastanowić się nad kupnem takiego urządzenia właśnie w tym czasie? Zestawienie oparto na kilku rankingach z najpopularniejszych stron branżowych.

Categories: Amica, Bosch, Porady
Najmniej awaryjne zmywarki na rynku

Jeszcze nie tak dawno obecność zmywarki w kuchni kojarzyła się z luksusem. Obecnie jest to sprzęt tak bardzo popularny, że znajduje się w coraz większej ilości polskich domów. Jaką zmywarkę opłaca się kupić, by bezawaryjnie służyła nam przez lata?   Ceny najpopularniejszych zmywarek na rynku wahają się pomiędzy tysiącem, a 2 tysiącami złotych. Wydatek spory, ale mimo wszystko nienależący do największych. Przy obecnych zarobkach na zakup takiego sprzętu może pozwolić […]

Zmywarka do zabudowy Bosch SPV43M10EU

Wybór zmywarki do zabudowy nie musi być wyborem trudnym. Wystarczy dobrze rozejrzeć się po dostępnych modelach, by zorientować się w cenach i właściwościach. Jednak z racji na dość dużą ofertę w zakresie zmywarek do zabudowy, dziś prezentujemy jeden z lepszych (naszym zdaniem) modeli. Mowa o zmywarce Bosch SPV43M10EU. Poniżej przedstawiono jej krótką charakterystykę.  

Categories: Bosch
Bosch SPS53E08EU

Marka Bosch jest jedną z najlepszych marek sprzętów AGD na rynku. Jej bogata oferta zawiera również zmywarki, które warto wziąć pod uwagę przy procesie decyzyjnym urządzania kuchni. Dziś przedstawimy charakterystykę jednej z nich – zmywarki Bosch SPS53E08EU.

Categories: Bosch
Zmywarka Bosch SMS58N68EU

O modelach marki Bosch pisaliśmy nie raz. Dziś przedstawimy kolejny z nich – Bosch SMS58N68EU. Czym się wyróżnia od pozostałych zmywarek tej samej marki? Zobaczcie jego charakterystykę poniżej.

Categories: Bosch
Jaka jest różnica między zmywarką za 1000 zł, a za 3000zł?

Dla większości z nas najważniejszym kryterium podczas wyboru zmywarki jest jej cena. Najlepiej kupić zmywarkę dobrą i tanią. Często nie widzimy różnicy pomiędzy zmywarką za mniej niż 1000zł, a taką za ponad 3000zł. Żeby się przekonać ile dzieli jedną od drugiej zestawimy je w poniższym artykule.

Categories: Bosch, Candy
Bosch SMS58M98EU

Wybór konkretnego modelu zmywarki jest łatwy, dopóki nie przychodzi nam tego dokonać samodzielnie. Nieraz sami komplikujemy sobie sprawę mnożąc ilość kryteriów, które urządzenie musi spełniać i ostatecznie odchodzimy ze sklepu z kwitkiem. Może zatem warto zaufać specjalistom i wybrać produkt, który uznany jest za jeden z lepszych w swojej klasie?

Categories: Bosch
Ekskluzywne zmywarki

Dla najbardziej wymagających osób, którym nie przeszkadza wysoka cena zmywarki, przygotowaliśmy krótki przegląd urządzeń, których cena jest wyższa niż 2000zł. Urządzenia te (nie tylko z powodu swojej ceny) uznawane są za ekskluzywne, więc zaspokoją gust nawet wybrednych odbiorców.

Categories: Bosch, Electrolux, Siemens
Zmywarki do 1500zł – przegląd

Zmywarka staje się coraz popularniejszym urządzeniem obecnym w wielu polskich domach. Chcemy oszczędzać czas i pieniądze na wszystkim, na czym się da, a dodatkowo – dzięki tym urządzeniom – zapominamy o obowiązku mycia naczyń. Zmywarka niewątpliwie ułatwia życie, więc przygotowaliśmy przegląd ciekawych modeli, których cena nie jest wyższa niż 1500zł.

Categories: Bosch, Siemens
GlasProtec w zmywarce: dlaczego robi różnice?

System GlasProtec gwarantuje ochronę delikatnego szkła i porcelany, ale też przeciwdziała zmatowieniu i zarysowaniu delikatnych naczyń. Dodatkowo funkcja AquaMix zapewnia z kolei optymalną twardość wody. Wygląda więc na to, że naprawdę warto na niego postawić. Które zmywarki go zawierają i ile trzeba za nie zapłacić?

Categories: Bosch
kitchen-231969_640

Ergonomiczna kuchnia

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w Twoim domu. Jeśli wierzyć […]

de-0727-387430-front

Nie przerywaj swojem

Są takie sytuacje, których nie należy przerywać nikomu. Do nich […]

44294623_m

Ranking zmywarek do

W tym wpisie przedstawię ci ciekawe zestawienie dotyczące najpopularniejszych i […]

funny-dog-pictures-mmmmm-i-love-washing-da-dishes

10 prawd o zmywaniu

Zmywanie naczyń to czynność, która nie jest zbyt lubiana. Nic […]

traditional-dishwashers

Czego nie wolno myć

Zmywarki to ta kategoria sprzętu, która zdecydowanie ułatwia życie. Jednak, […]