Bosch SMS58M98EU

Wybór konkretnego modelu zmywarki jest łatwy, dopóki nie przychodzi nam tego dokonać samodzielnie. Nieraz sami komplikujemy sobie sprawę mnożąc ilość kryteriów, które urządzenie musi spełniać i ostatecznie odchodzimy ze sklepu z kwitkiem. Może zatem warto zaufać specjalistom i wybrać produkt, który uznany jest za jeden z lepszych w swojej klasie?

Takim z pewnością jest urządzenie firmy Bosch o symbolu SMS58M98EU. Jest to zmywarka wolnostojąca w kolorze srebra o szerokości 60 centymetrów, zatem pasuje tak do średniej jak i do dużej kuchni. Jednorazowo jest w stanie pomieścić bardzo dużo, ponieważ w trakcie jednego mycia do środka zmieści się 13 kompletów naczyń. Przy tym jednak Bosch zużywa śmiesznie niską ilość wody – jest to tylko 6,5 litra, co czyni ją jedną z najekonomiczniejszych w swojej klasie.

Producent postawił na wygodę użytkowania – nie będziemy musieli samodzielnie sprawdzać poziomu różnych płynów eksploatacyjnych, bowiem informację o bieżącym zużyciu oraz poziomie urządzenie pokaże nam na ekranie umieszczonym na froncie drzwiczek. Wrażenie robią także dodatkowe funkcje i udogodnienia, jakie zaserwował konsumentowi projektant. SMS58M98EU wyposażony jest bowiem w specjalną powłokę, na której nie widać odcisków palców oraz:

EasyLock, czyli zamek umożliwiający bezproblemowe otwieranie i zamykanie drzwiczek;

elektroniczną regenerację, dzięki której zmywarka na bieżąco kontroluje twardość wody wewnątrz urządzenia;

sensor załadunku, dzięki któremu zmywarka jest w stanie dostosować zużycie wody do aktualnego załadunku;

Vario Speed, czyli dwukrotnie szybsze mycie;

przepływowy ogrzewacz wody, dzięki któremu tradycyjna grzałka nie ma zastosowania, przez co całość jest zdecydowanie bardziej ekonomiczna;

Brak tradycyjnej grzałki oznacza również zdecydowanie większe bezpieczeństwo użytkowania oraz więcej miejsca na naczynia. Dodatkowo zmywarka pracuje w trzech różnych temperaturach oraz ma 5 rodzajów mycia, w tym automatyczny, który inteligentnie dobierze ilość wody oraz płynów w zależności od rodzaju załadunku.

SMS58M98EU

VN:F [1.9.21_1169]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Kategorie: Bosch

Napisz komentarz


kitchen-231969_640

Ergonomiczna kuchnia

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w Twoim domu. Jeśli wierzyć […]

de-0727-387430-front

Nie przerywaj swojem

Są takie sytuacje, których nie należy przerywać nikomu. Do nich […]

44294623_m

Ranking zmywarek do

W tym wpisie przedstawię ci ciekawe zestawienie dotyczące najpopularniejszych i […]

funny-dog-pictures-mmmmm-i-love-washing-da-dishes

10 prawd o zmywaniu

Zmywanie naczyń to czynność, która nie jest zbyt lubiana. Nic […]

traditional-dishwashers

Czego nie wolno myć

Zmywarki to ta kategoria sprzętu, która zdecydowanie ułatwia życie. Jednak, […]