Bosch SPS53E08EU

Marka Bosch jest jedną z najlepszych marek sprzętów AGD na rynku. Jej bogata oferta zawiera również zmywarki, które warto wziąć pod uwagę przy procesie decyzyjnym urządzania kuchni. Dziś przedstawimy charakterystykę jednej z nich – zmywarki Bosch SPS53E08EU.

Wygląd
Zmywarka Bosch SPS53E08EU to elegancki, srebrny sprzęt AGD, który sprawdzi się zarówno w małej, jak i dużej kuchni. Za sprawą warstwy ochronnej antiFingerprint jej blask wpasuje się w każdą aranżację, a kolor zostanie zachowany na długo.

Programy
Zmywarka posiada 5 programów zmywania, w tym automatyczny, ekonomiczny, mycie wstępne, mycie garnków oraz program skrócony. Dodatkowe wyposażenie w system GlasProtect sprawi, że mycie szkła i porcelany nie będzie stanowiła żadnego problemu. Temperatury zmywania, w których działa zmywarka to 45, 50, 70 oraz auto 45-65. Dzięki takiej kombinacji, cykl zmywania zostanie dopasowany do indywidualnych preferencji zmywania.

Funkcje
Wśród funkcji zmywarki Bosch wyróżnia się m.in. Vario Speed, czyli skrócony czas trwania programu zachowujący jak najlepsze rezultaty. Jest to równoznaczne z oszczędnością przy jednoczesnej wysokiej wydajności sprzętu. Zmywarka wykorzystuje także mocny, a zarazem cichy silnik – EcoSilence Drive. Wpływa on nie tylko na sprawne działanie zmywarki, ale też zapewnia jej trwałość przez długie lata. W urządzeniu znajdziemy również elektroniczny czujnik AquaSensor, który sprawdza stopień zabrudzenia wody przy zmywaniu wstępnym i na jego podstawie dopasowuje odpowiednią ilość doprowadzanej wody. Istotną funkcją jest także opcja połowy załadunku, dzięki której możliwe jest częściowe zmywanie naczyń – pozwala to na mycie naczyń bez konieczności czekania na pełen załadunek. Na wygodę użytkowania wpływa także opóźnienie startu pracy oraz system EasyLock zapewniający wyjątkowo wygodne otwieranie i zamykanie drzwi.

Pojemność
Zmywarka pomieści do 9 zestawów naczyń, co czyni ją użyteczną dla kilkuosobowej rodziny. Warto też zaznaczyć, że zmywarka jest prosta do zachowania w czystości.

Pozostałe informacje

  • Klasa energetyczna A+;
  • Klasa suszenia A;
  • Klasa zmywania A;
  • Zużycie wody na jeden cykl 9 litrów;
  • Roczne zużycie wody 2520 litrów;

Wymiary

  • Szerokość 45 cm;
  • Wysokość 84,5 cm;
  • Głębokość 60 cm;

źródło zdjęć: bosch-home.pl

VN:F [1.9.21_1169]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Kategorie: Bosch

Napisz komentarz


kitchen-231969_640

Ergonomiczna kuchnia

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w Twoim domu. Jeśli wierzyć […]

de-0727-387430-front

Nie przerywaj swojem

Są takie sytuacje, których nie należy przerywać nikomu. Do nich […]

44294623_m

Ranking zmywarek do

W tym wpisie przedstawię ci ciekawe zestawienie dotyczące najpopularniejszych i […]

funny-dog-pictures-mmmmm-i-love-washing-da-dishes

10 prawd o zmywaniu

Zmywanie naczyń to czynność, która nie jest zbyt lubiana. Nic […]

traditional-dishwashers

Czego nie wolno myć

Zmywarki to ta kategoria sprzętu, która zdecydowanie ułatwia życie. Jednak, […]