Ekskluzywne zmywarki

Dla najbardziej wymagających osób, którym nie przeszkadza wysoka cena zmywarki, przygotowaliśmy krótki przegląd urządzeń, których cena jest wyższa niż 2000zł. Urządzenia te (nie tylko z powodu swojej ceny) uznawane są za ekskluzywne, więc zaspokoją gust nawet wybrednych odbiorców.

1. Siemens SN26V893EU

Zmywarka firmy Siemens otrzymała prestiżową nagrodę Red Dot Design Award 2013. Jest to jeden z najbardziej cenionych i największych konkursów wzornictwa przemysłowego na świecie. Jury wśród zgłoszonych produktów nagradza najlepsze z nich, kierując się takimi kryteriami jak między innymi: poziom innowacyjności, funkcjonalność, łatwość obsługi oraz ekologiczność. Ten model zmywarki jest w stanie pomieścić trzynaście kompletnych naczyń, a jego wymiary to: szerokość – 60cm, wysokość – 84,5cm, głębokość – 60cm. Zmywarka posiada sterowanie elektroniczne, wyświetlacz LCD, wskaźnik braku soli i nabłyszczacza. Możliwe jest również uruchomienie urządzenia o wybranej przez nas godzinie, ponieważ jest ono wyposażone w funkcję opóźnienia startu pracy. Obudowa zmywarki posiada powłokę Antifingerprint, dzięki której nie będą widoczne żadne odciski palców. Dodatkowo zmywarka posiada akustyczny sygnał końca pracy, system ochrony szkła, system samoczyszczących filtrów, turbosuszenie Zeolith oraz funkcję VarioSpeed, która zapewnia nam dwa razy krótszy czas zmywania. Klasa energetyczna A+++ zapewni nam znaczne obniżenie naszych rachunków za energię elektryczną.

Cena: 3599zł

siemens-sn26v893eu

2. Bosch SMS69N28EU

Zmywarka firmy Bosch jest w stanie zmieścić trzynaście pełnych kompletów naczyń, a jej wymiary to: szerokość – 60cm, wysokość – 84,5cm, głębokość – 60cm. Klasa energetyczna A++ sprawi, że nasze rachunki za prąd ulegną obniżeniu. Urządzenie posiada funkcję Antifingerprint, która sprawia, że czyszczenie powierzchni zmywarki nie będzie trudną i żmudną czynnością. Elektroniczny czujnik AquaSensor sprawdza stopień zabrudzenia wody w czasie mycia wstępnego – wynik badania ma wpływ na ilość doprowadzanej wody. Funkcja VarioSpeed natomiast skraca nawet o połowę czas zmywania przy zachowaniu najlepszych rezultatów zmywania i suszenia. System GlasProtec gwarantuje nam ochronę delikatnego szkła i porcelany, przeciwdziała również zmatowieniu i zarysowaniu naszych naczyń. Funkcja AquaMix zapewnia optymalną twardość wody.

Cena: 2449zł

bosch-agd-sms-69-n-28-eu-57858

3. Electrolux ESF6800ROX

Dzięki temu, że zmywarka zmieści aż dwanaście kompletów, możemy zaoszczędzić nie tylko swój czas, ale i pieniądze. Do obniżenia kosztów energii elektrycznej przyczyni się również klasa energetyczna A+++ urządzenia firmy Electrolux. Zmywarka wyposażona jest w oświetlenia wnętrza oraz kosze, które wysuwają się na większą odległość niż w standardowych modelach tego typu urządzeń. Warstwa ochronna Antifingerprint sprawi, że utrzymanie powierzchni zmywarki w czystości będzie wyjątkowo proste. Dodatkowo zmywarka wyposażona jest w system suszenia DryTech. Wymiary urządzenia: szerokość – 59,6cm, wysokość – 85cm, głębokość – 61cm.

Cena: 2999zł

electrolux-esf-6800-rox-59204

VN:F [1.9.21_1169]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Kategorie: Bosch, Electrolux, Siemens

Napisz komentarz


kitchen-231969_640

Ergonomiczna kuchnia

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w Twoim domu. Jeśli wierzyć […]

de-0727-387430-front

Nie przerywaj swojem

Są takie sytuacje, których nie należy przerywać nikomu. Do nich […]

44294623_m

Ranking zmywarek do

W tym wpisie przedstawię ci ciekawe zestawienie dotyczące najpopularniejszych i […]

funny-dog-pictures-mmmmm-i-love-washing-da-dishes

10 prawd o zmywaniu

Zmywanie naczyń to czynność, która nie jest zbyt lubiana. Nic […]

traditional-dishwashers

Czego nie wolno myć

Zmywarki to ta kategoria sprzętu, która zdecydowanie ułatwia życie. Jednak, […]