GlasProtec w zmywarce: dlaczego robi różnice?

System GlasProtec gwarantuje ochronę delikatnego szkła i porcelany, ale też przeciwdziała zmatowieniu i zarysowaniu delikatnych naczyń. Dodatkowo funkcja AquaMix zapewnia z kolei optymalną twardość wody. Wygląda więc na to, że naprawdę warto na niego postawić. Które zmywarki go zawierają i ile trzeba za nie zapłacić?

Jak zmywarka w składzie porcelany

System GlasProtec zawiera chociażby zmywarka Bosch SMV58N50EU. Co jeszcze oferuje? Chociażby klasę energetyczną A++, dzięki której rachunki za prąd będą niższe, a urządzenie bardziej przyjazne środowisku. Jej pojemność to natomiast trzynaście kompletów naczyń. Dzięki temu w jednym cyklu zmywania zmieścisz więcej naczyń, zaoszczędzi się czas i pieniądze. Z kolei czujnik AquaSensor czuwa nad idealnym efektem płukania przy oszczędnym zużyciu wody i energii. Badając stopień zanieczyszczenia wody, decyduje o ilości cykli płukania – zawsze optymalnie i z gwarancją perfekcyjnego efektu.

Natomiast system EasyLock to zamek zapewniający wygodne zamykanie i otwieranie drzwi zmywarki bez konieczności używania siły. Jak już pisałem, system GlasProtec gwarantuje ochronę delikatnego szkła i porcelany. Przeciwdziała zmatowieniu i zarysowaniu delikatnych naczyń. Dodatkowo funkcja AquaMix zapewnia optymalną twardość wody. Ale to nie jedyne ciekawe rozwiązanie. Jest też funkcja Variospeed skracająca nawet o połowę czas zmywania przy zachowaniu najlepszych rezultatów zmywania i suszenia (AA). Funkcję można dołączyć do każdego długiego programu zmywania, przyspieszając dwukrotnie jego przebieg. Jest też zabezpieczenie, które w wypadku jakiegokolwiek przecieku natychmiast przerywa dopływ wody przy kranie. Nie musi się pamiętać o zakręcaniu zaworu, zabezpieczenie działa w każdej sytuacji. W przypadku programu auto zmywarka sama dopasowuje parametry zmywania do stopnia zabrudzenia naczyń. Temperatura zostaje ustawiona automatycznie. Wybór temperatury decyduje o przebiegu programu i ilości pobieranej wody. Dzięki temu w jednym cyklu zmywania możesz zaoszczędzić kilka litrów wody. Z kolei opóźnienie startu pracy pozwala na wybranie dogodnego momentu rozpoczęcia zmywania. Funkcja przydatna zwłaszcza wtedy, gdy korzystasz z drugiej taryfy opłat za prąd. Jeżeli chodzi o funkcje dodatkowe, to są to: automatyka zmywania (AquaSensor), EasyLock, EcoSilence Drive- silnik bezszczotkowy, elektroniczna regeneracja, GlasProtec, InfoLight, pomocnik dozowania, sensor załadunku, strefa intensywna, sygnał akustyczny końca pracy, szuflada Vario3, technika naprzemiennego mycia, varioSpeed: dwa razy krótszy czas zmywania i wymiennik ciepła. Ta przyjemność kosztuje jednak 2599 złotych.
System GlasProtec posiada też zmywarka Bosch SMV59U10EU. Inne jej atuty to klasa energetyczną A++, dzięki której rachunki za prąd będą niższe, a urządzenie bardziej przyjazne środowisku. Jeżeli natomiast chodzi o pojemność, to jest ona na czternaście kompletów naczyń. Dzięki temu w jednym cyklu zmywania zmieści się więcej naczyń, zaoszczędzi czas i pieniądze. Czujnik AquaSensor czuwa nad idealnym efektem płukania przy oszczędnym zużyciu wody i energii. Badając stopień zanieczyszczenia wody, decyduje o ilości cykli płukania – zawsze optymalnie i z gwarancją perfekcyjnego efektu. System EasyLock to zamek zapewniający wygodne zamykanie i otwieranie drzwi zmywarki bez konieczności używania siły. System GlasProtec gwarantuje ochronę delikatnego szkła i porcelany. Przeciwdziała zmatowieniu i zarysowaniu delikatnych naczyń. Dodatkowo funkcja AquaMix zapewnia optymalną twardość wody. Funkcja Halfload pozwala na ekonomiczne zmywanie przy częściowo załadowanej zmywarce. Cykl zmywania zostaje dopasowany do zmniejszonego załadunku co powoduje znaczną oszczędność wody i energii. Funkcja Variospeed skraca nawet o połowę czas zmywania przy zachowaniu najlepszych rezultatów zmywania i suszenia (AA). Funkcję można dołączyć do każdego długiego programu zmywania, przyspieszając dwukrotnie jego przebieg. Zabezpieczenie w wypadku jakiegokolwiek przecieku natychmiast przerywa dopływ wody przy kranie. Nie musi się pamiętać o zakręcaniu zaworu, zabezpieczenie działa w każdej sytuacji. Opóźnienie startu pracy pozwala na wybranie dogodnego momentu rozpoczęcia zmywania. Funkcja przydatna zwłaszcza wtedy, gdy korzysta się z drugiej taryfy opłat za prąd. Ta zmywarka kosztuje z kolei 2 799 złotych.

VN:F [1.9.21_1169]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Kategorie: Bosch

Napisz komentarz


kitchen-231969_640

Ergonomiczna kuchnia

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w Twoim domu. Jeśli wierzyć […]

de-0727-387430-front

Nie przerywaj swojem

Są takie sytuacje, których nie należy przerywać nikomu. Do nich […]

44294623_m

Ranking zmywarek do

W tym wpisie przedstawię ci ciekawe zestawienie dotyczące najpopularniejszych i […]

funny-dog-pictures-mmmmm-i-love-washing-da-dishes

10 prawd o zmywaniu

Zmywanie naczyń to czynność, która nie jest zbyt lubiana. Nic […]

traditional-dishwashers

Czego nie wolno myć

Zmywarki to ta kategoria sprzętu, która zdecydowanie ułatwia życie. Jednak, […]