Zmywarka Bosch SMS58N68EU

O modelach marki Bosch pisaliśmy nie raz. Dziś przedstawimy kolejny z nich – Bosch SMS58N68EU. Czym się wyróżnia od pozostałych zmywarek tej samej marki? Zobaczcie jego charakterystykę poniżej.

Wygląd
Zmywarka wygląda niezwykle elegancko. Jej srebrna kolorystyka będzie się pięknie w otoczeniu zarówno w otoczeniu jasnych, jak i ciemnych mebli kuchennych. Co więcej, pokryta warstwą antiFingerprint zapobiega pozostawaniu odcisków palców. Powłoka ta ułatwia także utrzymanie zmywarki w czystości. Na jej przodzie znajduje się czytelny wyświetlacz oraz kilka przycisków przyczyniających się do prostej i wygodnej pracy z urządzeniem.

Pojemność
Pojemność zmywarki wynosi 13 kompletów naczyń. Wyróżnia się w niej trzy poziomy załadunku. Trzeci, dodatkowy umożliwia swobodne mycie akcesoriów kuchennych czy niewielkich filiżanek. Całość załadunku pozwala na umycie dużej liczby naczyń za jednym razem, dzięki czemu zaoszczędzimy zarówno pieniądze, jak i cenny czas.

Klasa energetyczna
Urządzenie oznaczone jest jako sprzęt o klasie energooszczędnej A++, które przekłada się nie tylko na niższe rachunki, ale także takie sprzęty są bardziej przyjazne środowisku.

Technologie / Funkcje
Zmywarka Bosch posiada kilka istotnych technologii. Wśród nich wyróżnia się m.in. czujnik AquaSensor, który za sprawą oceny zabrudzonej wody w myciu wstępnym dobiera odpowiednią ilość wody do całego cyklu zmywania.
Funkcja Variospeed jako druga z wykorzystanych technologii pozwala na dwukrotnie szybszy przebieg całego cyklu. Co ważne, przyspieszenie to nie oznacza obniżenia efektów zmywania.
Zmywarka posiada także system GlasProtect, dzięki któremu w urządzeniu możemy myć porcelanę oraz delikatne szkło. System ten dokładnie zapobiega przed ich zarysowaniem.
Co więcej, za sprawą funkcji Halfload możemy w ekonomiczny sposób umyć naczynia zapełniające jedynie połowę zmywarki. Tym samym nie musimy czekać, aż zmywarka będzie całkowicie zapełniona.
Warto także wspomnieć o EasyLock, dzięki czemu otwieranie i zamykanie zmywarki nie będzie stwarzało najmniejszych problemów.
Zmywarka posiada również silnik bezszczotkowy, który gwarantuje cichą pracę zmywarki, zwiększoną trwałość silnika, większą wytrzymałość pod względem mechanicznym oraz większą szybkość.
W ramach zapewnienia wygody pracy ze sprzętem istnieje możliwość opóźnienia startu pracy o 24h.

Programy/ Zakres temperatur
Programy zmywania to program automatyczny, normalny, ekonomiczny, mycie garnków, mycie wstępne oraz TurboSpeed 20min. Z kolei zakres temperaturowy wynosi 50, 70 i auto 45-65°C .

Bezpieczeństwo pracy ze zmywarką
W kwestii bezpieczeństwa zadbano o zabezpieczenie przed zmianą programu, mechaniczne zabezpieczenie przed otwieraniem drzwiczek przez dzieci, a także wewnętrzne zabezpieczenie przed zalaniem.

Pozostałe informacje

  • Klasa suszenia A;
  • Klasa zmywania A;
  • Zużycie wody (cykl) 6 litrów;
  • Poziom hałasu 46 dB;
  • Wskaźnik braku soli TAK;
  • Wskaźnik braku nabłyszczacza TAK;
  • Zmywarka posiada pomocnik dozowania zwiększający optymalne rozpuszczanie tabletek.

Wymiary

  • Wysokość 84,5 cm;
  • Szerokość 60 cm;
  • Głębokość 60cm.

Bosch SMS58N68EU

źródło zdjęcia: bosch-home.pl

VN:F [1.9.21_1169]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Kategorie: Bosch

Napisz komentarz


kitchen-231969_640

Ergonomiczna kuchnia

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w Twoim domu. Jeśli wierzyć […]

de-0727-387430-front

Nie przerywaj swojem

Są takie sytuacje, których nie należy przerywać nikomu. Do nich […]

44294623_m

Ranking zmywarek do

W tym wpisie przedstawię ci ciekawe zestawienie dotyczące najpopularniejszych i […]

funny-dog-pictures-mmmmm-i-love-washing-da-dishes

10 prawd o zmywaniu

Zmywanie naczyń to czynność, która nie jest zbyt lubiana. Nic […]

traditional-dishwashers

Czego nie wolno myć

Zmywarki to ta kategoria sprzętu, która zdecydowanie ułatwia życie. Jednak, […]