Zmywarka do zabudowy Bosch SPV43M10EU

Wybór zmywarki do zabudowy nie musi być wyborem trudnym. Wystarczy dobrze rozejrzeć się po dostępnych modelach, by zorientować się w cenach i właściwościach. Jednak z racji na dość dużą ofertę w zakresie zmywarek do zabudowy, dziś prezentujemy jeden z lepszych (naszym zdaniem) modeli. Mowa o zmywarce Bosch SPV43M10EU. Poniżej przedstawiono jej krótką charakterystykę.  

Wygląd
Elegancka zmywarka do zabudowy Bosch SPV43M10EU to doskonałe rozwiązanie do każdej nowoczesnej kuchni. Stylowe wnętrza i szykowny panel sterowania z pewnością przypadnie do gustu każdej kobiety.

Programy
Zmywarka posiada 4 programy zmywania (automatyczny, ekonomiczny, zmywanie wstępne oraz program skrócony) i działa w trzech wariantach temperaturowych (45, 50 oraz auto 45-65).  Czyni to model gotowy do każdego wariantu zmywania.

Funkcje
Już na wstępnie należy zaznaczyć, że model SPV43M10EU jest niezwykle funkcjonalny. Zacznijmy od tego, że zmywarka umożliwia m.in. oszczędne zmywanie połowy załadunku. Jest to niezwykle przydatne w sytuacji, gdy musielibyśmy długo czekać na pełne załadowanie. Co więcej to oszczędność i wody i energii i czasu. Drugą ważną funkcją jest system Glas Protect. Dzięki niemu możemy umieścić w zmywarce nawet najbardziej delikatną porcelanę – bez obawy o jej zarysowanie. Dodatkowo, zmywarka wykorzystuje system Variospeed, dzięki któremu nawet do połowy można skrócić czas zmywania.  Nie bez znaczenia jest także czujnik AquaSensor – gwarantuje idealne płukanie przekładające się na optymalny efekt zmywania. Warto również wspomnieć o systemie EasyLock, za sprawą którego bez wysiłku otworzymy i zamkniemy drzwiczki zmywarki.  Koniec mocowania z kolejnym sprzętem AGD. Dość istotną cechą jest także wyposażenie w silnik bezszczotkowy – gwarantuje on cichą pracę urządzenia i wpływa na dłuższą żywotność pracy sprzętu. Na koniec kilka słów o funkcji opóźnienia startu pracy. Umożliwia ona włączenie zmywarki o dogodnej dla nas godzinie. Przydatne jest to chociażby w sytuacji korzystania z drugiej taryfy za prąd.

Pojemność
Zmywarka pomieści 9 kompletów zmywania. Patrząc na pozostałe modele, jest to średnia pojemność. Jest ona jednak wystarczająca dla rodziny 4-osobowej.

Bezpieczeństwo
W kwestii bezpieczeństwa zadbano m.in. o blokadę dostępu do panelu sterowania – jest to zbawienne przy posiadaniu małych/ciekawskich dzieci. Godna uwagi cechą zmywarki Bosch jest również specjalne zabezpieczenie, które w sytuacji nawet najmniejszego przecieku przerwie dostęp do wody przy kranie.

Pozostałe informacje
Klasa energetyczna A+;
Klasa suszenia A;
Klasa zmywania A;
Zużycie wody na jeden cykl 9 litrów;
Roczne zużycie wody 2520 litrów;
Poziom hałasu 48 dB.
Wymiary
Szerokość 44,8 cm;
Wysokość 81,5 cm;
Głębokość 55 cm;

bosch
źródło zdjęć: bosch-home.pl

VN:F [1.9.21_1169]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Kategorie: Bosch

Napisz komentarz


kitchen-231969_640

Ergonomiczna kuchnia

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w Twoim domu. Jeśli wierzyć […]

de-0727-387430-front

Nie przerywaj swojem

Są takie sytuacje, których nie należy przerywać nikomu. Do nich […]

44294623_m

Ranking zmywarek do

W tym wpisie przedstawię ci ciekawe zestawienie dotyczące najpopularniejszych i […]

funny-dog-pictures-mmmmm-i-love-washing-da-dishes

10 prawd o zmywaniu

Zmywanie naczyń to czynność, która nie jest zbyt lubiana. Nic […]

traditional-dishwashers

Czego nie wolno myć

Zmywarki to ta kategoria sprzętu, która zdecydowanie ułatwia życie. Jednak, […]