Zmywarki do 1500zł – przegląd

Zmywarka staje się coraz popularniejszym urządzeniem obecnym w wielu polskich domach. Chcemy oszczędzać czas i pieniądze na wszystkim, na czym się da, a dodatkowo – dzięki tym urządzeniom – zapominamy o obowiązku mycia naczyń. Zmywarka niewątpliwie ułatwia życie, więc przygotowaliśmy przegląd ciekawych modeli, których cena nie jest wyższa niż 1500zł.

1. Bosch SPS50E18EU Active Water

Model ten jest w stanie zmieścić aż dziewięć kompletów naczyń, więc będzie idealnym rozwiązaniem dla dużej rodziny. Jej klasa energetyczna to A+, dzięki czemu nasze rachunki za energię elektryczną ulegną znacznemu obniżeniu. Zmywarka Bosch została wyposażona w elektroniczny czujnik AquaSensor, który sprawdza stopień zabrudzenia wody w czasie mycia wstępnego, a wynik tego badania ma wpływ na ilość doprowadzanej wody. Zmywarka ta posiada również funkcję Variospeed, która nawet o połowę skraca czas zmywania przy zachowaniu najlepszych rezultatów zmywania i suszenia. Funkcję tę można dołączyć do długiego programu zmywania, przyspieszając jego przebieg dwukrotnie. Zmywarka Bosch posiada warstwę ochronną Antifingerprint, która znacznie ułatwia czyszczenie oraz zabezpiecza powierzchnię obudowy przed widocznymi śladami dłoni. System GlasProtec, jaki odnajdziemy w tym modelu, gwarantuje nam ochronę delikatnego szkła, a także przeciwdziała zmatowieniu i zarysowaniu naszych naczyń. Funkcja AquaMix zapewnia natomiast optymalną twardość wody. W zmywarce zainstalowany jest również system EasyLock, który pozwala nam na jej zamknięcie i otworzenie bez konieczności używania siły. Wymiary zmywarki kształtują się następująco: szerokość – 45cm, wysokość – 84,5cm, głębokość 60cm.

Cena: 1299zł

bosch zmywarka

2. Siemens SR25E830EU

Zmywarka Siemens posiada większość funkcji, które zostały opisane przy poprzednim modelu. Posiada ona dodatkowo funkcję Halfload, która pozwala na ekonomiczne zmywanie przy częściowo załadowanej zmywarce. Cykl zmywania zostaje dopasowany do zmniejszonego załadunku, co powoduje znaczną oszczędność wody i energii. Dodatkowo zmywarka posiada klasę energetyczną A+, która również pozwoli nam na obniżenie rachunków za energię elektryczną. Model ten posiada wymiennik ciepła, który sprawia, że suszenie naczyń odbywa się w bardzo higieniczny sposób – bez dostępu powietrza z zewnątrz. Wymiary zmywarki Siemens wyglądają następująco: szerokość – 45cm, wysokość – 84,5cm, głębokość – 60cm.

Cena: 1449zł

siemens

3. Hotpoint-Ariston LSF 825 X/HA

W jednym cyklu zmywania w tym modelu zmywarki jesteśmy w stanie zmieścić aż dziesięć pełnych kompletów naczyń, co pozwoli nam na ogromną oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy. W zmywarce znajduje się program Auto, który dopasowuje parametry zmywania do stopnia zabrudzenia naszych naczyń. Model ten posiada również wskaźnik braku soli i nabłyszczacza, co pomoże nam w prawidłowej konserwacji urządzenia. Wymiary zmywarki: szerokość – 45cm, wysokość – 85cm, głębokość – 60cm.

Cena: 1199zł

zmywarka

4. AEG F5502PM0

Zmywarka wyposażona została w elektroniczny wyświetlacz LCD i elektroniczne sterowanie, dzięki czemu jej obsługa nie jest zbyt trudna. Bez problemu zmieścimy w niej dziewięć kompletów naczyń, a przed uruchomieniem urządzenia możemy wybrać jeden z kilku programów: automatyczny, bio, intensywny, płukanie i wstrzymanie (Rinse & Hold) lub program 30min.

Cena: 1299zł

zmywarka aeg

VN:F [1.9.21_1169]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Kategorie: Bosch, Siemens

Napisz komentarz


kitchen-231969_640

Ergonomiczna kuchnia

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w Twoim domu. Jeśli wierzyć […]

de-0727-387430-front

Nie przerywaj swojem

Są takie sytuacje, których nie należy przerywać nikomu. Do nich […]

44294623_m

Ranking zmywarek do

W tym wpisie przedstawię ci ciekawe zestawienie dotyczące najpopularniejszych i […]

funny-dog-pictures-mmmmm-i-love-washing-da-dishes

10 prawd o zmywaniu

Zmywanie naczyń to czynność, która nie jest zbyt lubiana. Nic […]

traditional-dishwashers

Czego nie wolno myć

Zmywarki to ta kategoria sprzętu, która zdecydowanie ułatwia życie. Jednak, […]