Archive for the ‘Electrolux’ Category

Najmniej awaryjne zmywarki na rynku

Jeszcze nie tak dawno obecność zmywarki w kuchni kojarzyła się z luksusem. Obecnie jest to sprzęt tak bardzo popularny, że znajduje się w coraz większej ilości polskich domów. Jaką zmywarkę opłaca się kupić, by bezawaryjnie służyła nam przez lata?   Ceny najpopularniejszych zmywarek na rynku wahają się pomiędzy tysiącem, a 2 tysiącami złotych. Wydatek spory, ale mimo wszystko nienależący do największych. Przy obecnych zarobkach na zakup takiego sprzętu może pozwolić […]

Kompaktowa zmywarka Electrolux ESF2300OK

Wymagania co do zmywarki mogą być różne. Jednymi z najistotniejszych kryteriów są często wymiary. Nie każdy bowiem może pozwolić sobie na dużą i pojemną zmywarkę i szuka czegoś mniejszego, kompaktowego. No dobrze, a co jeśli drugim wyznacznikiem jest czarna kolorystyka? Cóż, wtedy z pomocą może przyjść zmywarka Electrolux ESF2300OK.

Categories: Electrolux
Electrolux ESF4510ROX

Electrolux to szwedzka firma zajmująca się produkcją sprzętu AGD. Została stworzona w 1912 roku w wyniku połączenia się Elektromekaniska AB oraz Lux AB. Nazwa Electrolux została ustalona w 1957. Od wielu lat firma ta znajduje się w czołówce sprzedaży sprzętów AGD. Dziś przedstawimy jedną z jej zmywarek – model Electrolux ESF4510ROX. Co oferuje?

Categories: Electrolux
Ekskluzywne zmywarki

Dla najbardziej wymagających osób, którym nie przeszkadza wysoka cena zmywarki, przygotowaliśmy krótki przegląd urządzeń, których cena jest wyższa niż 2000zł. Urządzenia te (nie tylko z powodu swojej ceny) uznawane są za ekskluzywne, więc zaspokoją gust nawet wybrednych odbiorców.

Categories: Bosch, Electrolux, Siemens
Electrolux ESF2300OK

Idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie posiadają dużej kuchni, jest zmywarka Electrolux ESF2300OK. Zajmuje ona mniej więcej tyle samo miejsca, co suszarka do naczyń, lecz dzięki wydajnej technologii nikogo nie zawiedzie swoją pojemnością.

Categories: Electrolux
kitchen-231969_640

Ergonomiczna kuchnia

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w Twoim domu. Jeśli wierzyć […]

de-0727-387430-front

Nie przerywaj swojem

Są takie sytuacje, których nie należy przerywać nikomu. Do nich […]

44294623_m

Ranking zmywarek do

W tym wpisie przedstawię ci ciekawe zestawienie dotyczące najpopularniejszych i […]

funny-dog-pictures-mmmmm-i-love-washing-da-dishes

10 prawd o zmywaniu

Zmywanie naczyń to czynność, która nie jest zbyt lubiana. Nic […]

traditional-dishwashers

Czego nie wolno myć

Zmywarki to ta kategoria sprzętu, która zdecydowanie ułatwia życie. Jednak, […]