Electrolux ESF2300OK

Idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie posiadają dużej kuchni, jest zmywarka Electrolux ESF2300OK. Zajmuje ona mniej więcej tyle samo miejsca, co suszarka do naczyń, lecz dzięki wydajnej technologii nikogo nie zawiedzie swoją pojemnością.

Zmywarka firmy Electrolux posiada innowacyjny system AutoFlex, który dzięki laserowej technologii sam dobiera program i temperaturę do stopnia zabrudzenia włożonych przez nas naczyń. Temperatura zmywania w 70st. sprawi, że z włożonych naczyń zostaną usunięte nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia. Program szybki sprawi, że w krótkim czasie nasze naczynia będą czyste i błyszczące tak samo, jak podczas korzystania ze standardowych programów zmywania. Wszystkie programy zmywarki:

  • automatyczny 45-70,
  • Eco 55,
  • GlassCare 40st.,
  • intensywny 70,
  • QuickPlus 50st.,
  • płukanie i wstrzymanie (Rinse & Hold).

zmywarka

Do zmywarki bez problemu zmieści się sześć kompletów naczyń, a dzięki wyjmowanemu koszykowi na sztućce możemy sprawić, że zmieści się do niej jeszcze więcej brudnych naczyń. Zmywarka wyposażona jest w funkcję opóźnienia rozpoczęcia startu programu – wystarczy zaprogramować start na wybraną przez nas godzinę. Dzięki temu możemy na przykład włączać zmywarkę tylko w godzinach tańszych taryf na energię elektryczną, dzięki czemu z kolei obniżą się nasze rachunki za prąd. Model Electrolux ESF2300OK posiada klasę energetyczną A, co jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem przy tego typu urządzeniach. Zmywarka wyposażona jest w zakryty (zintegrowany) panel z wyświetlaczem LED (diodowy). Dodatkowo wbudowane są w niej wskaźniki braku soli i nabłyszczacza, co znacznie ułatwi nam jej konserwację i utrzymanie w dobrym stanie przez długi czas. Zmywarka poinformuje nas również o zabrudzeniu wody, ponieważ wyposażona jest w specjalny czujnik. Dodatkowym atutem tego modelu niewątpliwie jest kolor – klasyczna czerń sprawi, że nasze wnętrze ożywi się, a goście będzie zaciekawieni nowoczesnym wyglądem tak przydatnego urządzenia. Cena zmywarki to około 1259zł.

Wymiary zmywarki:

  • wysokość – 44,7cm,
  • szerokość – 54,5cm,
  • głębokość – 51,5cm.

Źródło zdjęcia: electrolux.pl

VN:F [1.9.21_1169]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Kategorie: Electrolux

Napisz komentarz


kitchen-231969_640

Ergonomiczna kuchnia

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w Twoim domu. Jeśli wierzyć […]

de-0727-387430-front

Nie przerywaj swojem

Są takie sytuacje, których nie należy przerywać nikomu. Do nich […]

44294623_m

Ranking zmywarek do

W tym wpisie przedstawię ci ciekawe zestawienie dotyczące najpopularniejszych i […]

funny-dog-pictures-mmmmm-i-love-washing-da-dishes

10 prawd o zmywaniu

Zmywanie naczyń to czynność, która nie jest zbyt lubiana. Nic […]

traditional-dishwashers

Czego nie wolno myć

Zmywarki to ta kategoria sprzętu, która zdecydowanie ułatwia życie. Jednak, […]