Kompaktowa zmywarka Electrolux ESF2300OK

Wymagania co do zmywarki mogą być różne. Jednymi z najistotniejszych kryteriów są często wymiary. Nie każdy bowiem może pozwolić sobie na dużą i pojemną zmywarkę i szuka czegoś mniejszego, kompaktowego. No dobrze, a co jeśli drugim wyznacznikiem jest czarna kolorystyka? Cóż, wtedy z pomocą może przyjść zmywarka Electrolux ESF2300OK.

Wygląd
Zmywarka Electrolux ESF2300OK to doskonałe rozwiązanie do każdej małej kuchni. Czarną kolorystyką obudowy z pewnością podkreśli wyjątkowy charakter pomieszczenia, a dzięki swoim niewielkim wymiarom nie zajmie dużo miejsca.

Programy
Zmywarka posiada 6 programów zmywania (automatyczny, ekonomiczny, intensywny, płukanie i wstrzymanie, szkło oraz program szybki) i działa w pięciu wariantach temperaturowych (45, 50 , 55, 70 oraz auto 45-70). Sprawia to, że zmywarka odnajdzie się w każdej sytuacji.
Funkcje
Jak wiadomo, rzadko kiedy zdarza się, że do zmywarki wkładamy dokładnie taką samą ilość naczyń jak dnia poprzedniego. Zważając na taką sytuację, poprzez wybranie programu AutoFlex, urządzenie samo dobierze najważniejsze parametry cyklu zmywania i zagwarantuje najlepsze efekty. Ma to miejsce za sprawą wykorzystania technologii laserowej. Drugą istotną sprawą jest tutaj możliwość opóźnienia cyklu rozpoczęcia danego programu od 1 do 19 godzin. Tym samym można zaplanować cykl na dogodną dla nas godzinę i przykładowo opróżnić zmywarkę tuż przed powrotem do domu z zakupów czy przed rozpoczęciem obiadu. Trzecią funkcją jest czujnik zabrudzenia wody, co sprawia, że można zaoszczędzić nawet do 25% wody. To z kolei przekłada się na oszczędność dla naszej kieszeni i dla środowiska.
Pojemność
Zmywarka pomieści jednorazowo do 6 pełnych kompletów naczyń. Zazwyczaj wchodzą tutaj po jednym talerzu głębokim, płytkim i deserowym, filiżanka, szklanka, kieliszek do wina oraz komplet sztućców- widelec, nóż, łyżka oraz łyżeczka.
Pozostałe informacje
Klasa energetyczna A;
Klasa suszenia A;
Klasa zmywania B;
Zużycie wody na jeden cykl 7 litrów;
Roczne zużycie wody 1960 litrów;
Poziom hałasu 48 dB.

Wymiary
Szerokość 54,5 cm;
Wysokość 44,7 cm;
Głębokość 51,5 cm;

zmywark

Źródło zdjęcia: electrolux.pl

 

VN:F [1.9.21_1169]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Kategorie: Electrolux

Napisz komentarz


kitchen-231969_640

Ergonomiczna kuchnia

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w Twoim domu. Jeśli wierzyć […]

de-0727-387430-front

Nie przerywaj swojem

Są takie sytuacje, których nie należy przerywać nikomu. Do nich […]

44294623_m

Ranking zmywarek do

W tym wpisie przedstawię ci ciekawe zestawienie dotyczące najpopularniejszych i […]

funny-dog-pictures-mmmmm-i-love-washing-da-dishes

10 prawd o zmywaniu

Zmywanie naczyń to czynność, która nie jest zbyt lubiana. Nic […]

traditional-dishwashers

Czego nie wolno myć

Zmywarki to ta kategoria sprzętu, która zdecydowanie ułatwia życie. Jednak, […]