Niezwykle pojemna zmywarka Hoover DDY 65540 XFA

Zmywarka Hoover DDY 65540 XFA to jedna z bardziej pojemnościowych i bardziej skutecznych zmywarek na rynku. Jej elegancka kolorystyka odnajdzie się w każdej aranżacji kuchennej. Sprzęt nie należy do najdroższych dlatego warto go wziąć pod uwagę przy decyzji zakupowej.

Zmywarka  Hoover DDY 65540 XFA, jak już wyżej wspomniano jest urządzeniem niezwykle pojemnym i jeszcze bardziej skutecznym. Jej wnętrze pomieści do 15 kompletów naczyń. Wpływa to na wyjątkową oszczędność mycia dużej ilości naczyń jednocześnie.  Oszczędność urządzenia gwarantowana jest także dzięki klasie energetycznej A++ (czyli oszczędności energii do 45% niż w zmywarkach o klasie energetycznej A).

W zależności od naszych preferencji, w zmywarce znajduje się 12 różnych programów, w tym m.in. 3 w 1, codzienny, delikatny, ekonomiczny, higienizer, intensywny, mycie wstępne, program „godzinny” czy program szybki.

Zmywarka posiada trzy ramiona natryskowe, które niezależnie opłukują naczynia na każdym z poziomów. W zmywarce znajduje się także  dysza Power Wash, która przeznaczona jest do bardzo zabrudzonych naczyń. Dodatkowej efektywności sprzętu dodaje możliwość pracy zmywarki w temperaturze aż 75 stopni Celsjusza (pozostałe temperatury to 45, 55, 60 oraz 65).  Dzięki takiej kombinacji mycia, nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia nie mają najmniejszych szans.

Praca ze zmywarką jest niezwykle wygodna i przyjemna. Jej cicha praca (45 dB) oraz prosta obsługa dotykowego wyświetlacza powinna zadowolić każdego domownika.  Co więcej, istnieje możliwość opóźnienia startu pracy zmywarki o 23h. Tym samym cykl zmywania może się zakończyć tuż przed naszym powrotem z pracy lub zakupów.

Zmywarka posiada wskaźnik braku soli oraz wskaźnik braku nabłyszczacza, które w odpowiednim momencie poinformują nas o wymogu ich uzupełnienia.

Pozostałe informacje
Klasa suszenia A;
Klasa zmywania A;
Zużycie wody na jeden cykl 10 litrów;
Roczne zużycie wody 2800 litrów;

Wymiary
Szerokość 60 cm;
Wysokość 60 cm;
Głębokość 85 cm;

Cena zmywarki  Hoover DDY 65540 XFA wynosi 1699zł.

hoover
Źródło zdjęcia: hoover.pl

VN:F [1.9.21_1169]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Kategorie: Porady

Napisz komentarz


kitchen-231969_640

Ergonomiczna kuchnia

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w Twoim domu. Jeśli wierzyć […]

de-0727-387430-front

Nie przerywaj swojem

Są takie sytuacje, których nie należy przerywać nikomu. Do nich […]

44294623_m

Ranking zmywarek do

W tym wpisie przedstawię ci ciekawe zestawienie dotyczące najpopularniejszych i […]

funny-dog-pictures-mmmmm-i-love-washing-da-dishes

10 prawd o zmywaniu

Zmywanie naczyń to czynność, która nie jest zbyt lubiana. Nic […]

traditional-dishwashers

Czego nie wolno myć

Zmywarki to ta kategoria sprzętu, która zdecydowanie ułatwia życie. Jednak, […]