Średnie gospodarstwo domowe: jaka zmywarka?

Właściciele średnich gospodarstw domowych często stają przed wyborem, jaką wybrać zmywarkę, żeby była funkcjonalna, praktyczna i nie zajmowała zbyt wiele miejsca. Istotną rolę odgrywa też przystępna cena. Na jaką się w tej sytuacji zdecydować i dlaczego?

Średnie, ale własne!

Stając przed takim dylematem, trzeba dokonać naprawdę dobrego wyboru i postarać się przemyśleć różne warianty. Osobiście uważam, że idealnym wyborem może się okazać zmywarka Mastercook ZBI-083 IT. Czemu? Warto odnotować, że jest pojemna na dwanaście kompletów naczyń, co sprawia, że w jednym cyklu można tam zmieścić więcej naczyń. Dzięki temu zaoszczędza się nie tylko czas, ale również pieniądze. To robi różnice. Ponadto zawiera ona w sobie zabezpieczenie, które w wypadku jakiegokolwiek przecieku natychmiast przerywa dopływ wody przy kranie.

Nie trzeba więc pamiętać o zakręcaniu zaworu, ponieważ zabezpieczenie działa w każdej sytuacji. Natomiast opóźnienie startu pracy pozwala na wybranie przez użytkownika dogodnego momentu na rozpoczęcie zmywania. Ta funkcja jest przydatna zwłaszcza wówczas, kiedy korzysta się z drugiej taryfy opłat za prąd. Z kolei program szybki pozwala zaoszczędzić użytkownikowi czas, bez utraty jakości zmywania. Chodzi o to, że naczynia będą umyte równie dobrze jak podczas programów o standardowej długości. Za sprawą programu auto zmywarka sama dopasowuje parametry zmywania do stopnia zabrudzenia naczyń. Temperatura zostaje ustawiona automatycznie. Wybór temperatury decyduje o przebiegu programu i ilości pobieranej wody. Dzięki temu w jednym cyklu zmywania można zaoszczędzić kilka litrów wody. Ciekawe, prawda? Wymiary tej zmywarki to 59,5 x 83 x 54,5 centymetrów. Zawiera ona następujące programy zmywania: automatyczny, ekonomiczny (eco), ekspresowy, higienizer, intensywny, mycie wstępne i szybki. Jeśli chodzi o funkcje dodatkowe, są to Auto 3in1, czujnik zabrudzenia wody, czy DuoPower – podwójne ramię w górnym koszu, możliwość skrócenia czasu zmywania, sygnał akustyczny końca pracy. Jak więc widać, wydaje się, że to bardzo optymalne rozwiązanie. Każdy musi to jednak ocenić indywidualnie i dopiero potem ewentualnie podjąć decyzję.

VN:F [1.9.21_1169]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Kategorie: Mastercook, Porady

Napisz komentarz


kitchen-231969_640

Ergonomiczna kuchnia

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w Twoim domu. Jeśli wierzyć […]

de-0727-387430-front

Nie przerywaj swojem

Są takie sytuacje, których nie należy przerywać nikomu. Do nich […]

44294623_m

Ranking zmywarek do

W tym wpisie przedstawię ci ciekawe zestawienie dotyczące najpopularniejszych i […]

funny-dog-pictures-mmmmm-i-love-washing-da-dishes

10 prawd o zmywaniu

Zmywanie naczyń to czynność, która nie jest zbyt lubiana. Nic […]

traditional-dishwashers

Czego nie wolno myć

Zmywarki to ta kategoria sprzętu, która zdecydowanie ułatwia życie. Jednak, […]