Zmywarka Franke FDW 614 DTS 3B

Mycie naczyń w zmywarce to oszczędność czasu, energii i wody. Zmywarki nowej generacji firmy Franke posiadają wysoką klasę oszczędności A++ oraz najwyższej klasy efektywność zmywania i suszenia – A.

Zmywarka wyposażona jest w specjalny czujnik, dzięki któremu program automatycznie dopasowuje cykl zmywania do stopnia zabrudzenia naczyń. Jest to idealne rozwiązanie, dla osób które liczą się z użyciem energii i chcą uniknąć niepotrzebnych wydatków na rachunki. Program Speed to seria specjalnych cyklów zmywania, które zmniejszają czas pracy zmywarki nawet o połowę. Model FDW 614 DTS 3B ma specjalny program, dzięki któremu ekonomicznie opłacalne jest włączenie zmywarki nawet wtedy, gdy wypełniona jest tylko do połowy naczyniami. Umieszczamy je wtedy tylko na górnym lub dolnym koszu, oszczędzając dzięki temu wodę i energię elektryczną.

Zmywarki wyposażone są zwykle w dwa kosze. W modelu FDW 614 DTS 3B mamy zamontowany dodatkowo trzeci, który nadaje się przede wszystkim do układania sztućców, delikatnych filiżanek oraz małych płaskich talerzyków. Dzięki takiemu rozwiązaniu w dolnym koszu pozostaje więcej miejsca na rozmieszenie różnej wielkości naczyń. Wysokość górnego kosza można regulować na trzech różnych poziomach w zależności od wielkości układanych naczyń. Większe naczynia i garnki można ułożyć w dolnym koszu. Wyposażony on jest w specjalny uchwyt, dzięki któremu łatwiej nam jest wyjmować naczynia po zakończeniu zmywania.

Kolejną przydatną funkcją jest tzw. opóźnienie czasu startu, czyli możemy sobie zaprogramować o której godzinie zmywarka ma rozpocząć pracę. Funkcja ta przydaje się szczególnie, gdy korzystamy z różnych taryf za prąd. Wszystkie zmywarki Franke wyposażone są w systemy bezpieczeństwa „Aqua Safe” lub „Aqua Stop”, które chronią przed zalaniem pomieszczenia wodą. Kiedy dochodzi do awarii system „Aqua Stop” przerywa dopływ wody z sieci na poziomie wlotu.

Zmywarka Franke FDW 614 DTS 3B A++ zużywa tylko 9 litrów wody na cykl zmywania. Mamy do dyspozycji 9 programów, w tym zmywanie antybakteryjne.

VN:F [1.9.21_1169]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Kategorie: Porady

Napisz komentarz


kitchen-231969_640

Ergonomiczna kuchnia

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w Twoim domu. Jeśli wierzyć […]

de-0727-387430-front

Nie przerywaj swojem

Są takie sytuacje, których nie należy przerywać nikomu. Do nich […]

44294623_m

Ranking zmywarek do

W tym wpisie przedstawię ci ciekawe zestawienie dotyczące najpopularniejszych i […]

funny-dog-pictures-mmmmm-i-love-washing-da-dishes

10 prawd o zmywaniu

Zmywanie naczyń to czynność, która nie jest zbyt lubiana. Nic […]

traditional-dishwashers

Czego nie wolno myć

Zmywarki to ta kategoria sprzętu, która zdecydowanie ułatwia życie. Jednak, […]