Zmywarki za 1000 złotych – ranking 2013

Inwestując w zmywarkę dobrej jakości, zmniejszyć możemy nie tylko zużycie wody bieżącej, ale też zaoszczędzić sporo czasu, który zwyczajowo spędzamy przy zlewie. Niektórzy dopiero zdecydowali, by w ten jakże przydatny element wyposażenia AGD zainwestować, inni stoją przed koniecznością wymiany swojej starej zmywarki. Wszystkim zatem może się przydać zestawienie produktów, które do tej pory były najchętniej wybierane w roku 2013 – pod uwagę bierzemy zmywarki w cenie nieprzekraczającej 1000 złotych.

Indesit SDSG 051Indesit SDSG 051 – zmywarka o szerokości 45 centymetrów, bardzo ceniona przez konsumentów. Pojemna, zmieści około 10 kompletów naczyń, a średnie zużycie wody to około 10 litrów na cykl. Panel sterujący znajduje się na froncie urządzenia, a wyposażone jest ono w 5 trybów zmywania. Zmywarka jest także bardzo ergonomiczna – wyposażona została w przepływowy ogrzewacz wody, dzięki czemu wnętrze jest bardziej pojemne. Charakteryzuje się wysoką klasą zmywania i suszenia – obie opisuje symbol ‘A’, czyli najwyższy. Co ważne, z urządzeniem poradzą sobie również starsze osoby, bowiem sterowanie funkcjami zmywarki jest niezwykle proste i intuicyjne. Perfekcyjna do gospodarstw domowych średniej wielkości. Cena: 899 zł.

Hotpoint-Ariston-LSF-712-EU-HAHotpoint-Ariston LSF 712 EU/HA – urządzenie o bardzo zbliżonej charakterystyce do opisywanego wyżej modelu firmy Indesit. Szeroka na 45 centymetrów zmywarka zmieści 10 kompletów naczyń zużywając średnio 10 litrów wody. Zewnętrzny panel sterujący jest doskonale opisany, a użytkownik będzie miał do wyboru 7 programów zmywających, dzięki czemu w doskonały sposób można dopasować zużycie energii elektrycznej i wody do rodzaju załadunku. Model ten także jest wyposażony w przepływowy ogrzewacz wody, co pozwala na zaoszczędzenie nieco miejsca w środku. Klasa suszenia i klasa zmywania: odpowiednio A i A. Cena: 899 zł.

Electrolux ESF63020Electrolux ESF63020 – najszersza i najbardziej pojemna zmywarka w naszym zestawieniu. Ma 60 centymetrów szerokości i zmieści 12 kompletów naczyń, co czyni ją doskonałą propozycją dla większych gospodarstw domowych. Podczas jednego cyklu mycia zużywa około 15 litrów wody, jest jednak wyposażona w systemy mające zaoszczędzić pobór energii elektrycznej – takim jest na przykład wymiennik ciepła, dzięki któremu naczynia w zmywarce suszone są bez dostępu do powietrza z zewnątrz, a raz podgrzana woda wykorzystywana jest w następnych etapach zmywania. W zmywarce znajdziemy również przepływowy ogrzewacz wody oraz 5 programów zmywania. Skorzystać będziemy mogli również z opóźnienia startu pracy. Cena: 899 zł.

Mastercook ZWE-11447 XMastercook ZWE-11447 X – zmywarka o szerokości 45 centymetrów, zmieści 9 kompletów naczyń zużywając średnio 12 litrów wody podczas jednego cyklu mycia. Charakteryzuje się bardzo dobrym wyposażeniem dodatkowym – skorzystać będziemy mogli chociażby z systemu Auto 3in1, który dopasowuje program i rodzaj mycia do detergentów oraz czujnik zabrudzenia wody pozwalający raz jeszcze skorzystać z wody, kiedy ta jest wystarczająco czysta po poprzednim myciu. Dzięki temu redukcja zużycia wody dochodzi nawet do 25% co z kolei sprawia, że urządzenie jest bardzo ekonomiczne. Ma 7 programów zmywania i diodowy wyświetlacz, który poinformuje nas o stanie pracy zmywarki. Cena: 949 zł.

Candy CDCF 6SCandy CDCF 6S – zmywarka o bardzo nietypowych kształtach, przeznaczona do mniejszych pomieszczeń kuchennych. Ma 55 centymetrów szerokości i tylko niecałe 44 centymetry wysokości (standard to 85 centymetrów). Utrzymana została w bardzo modnym, srebrnym kolorze. Zmieści około 6 kompletów naczyń zużywając średnio 8 litrów wody podczas cyklu, a użytkownik dostanie do wyboru 6 programów zmywania. Elektroniczny wyświetlacz ledowy poinformuje nas, jeśli w zmywarce będzie zbyt mało soli bądź nabłyszczacza, a sam panel sterujący jest bardzo wygodny i prosty w obsłudze. Pracuje cicho i dyskretnie, jest perfekcyjna dla par i małych gospodarstw domowych. Cena: 999 zł.

Amica ZWM 476 WAmica ZWM 476 W – oszczędna zmywarka o szerokości 44,8 centymetrów, mieści 9 kompletów naczyń i zużywa około 9 litrów wody na cykl. Charakteryzuje ją klasa energetyczna A+, dzięki czemu nasze rachunki za prąd będą nieco niższe. Wszystkie bieżące ustawienia zmywarki skontrolować będziemy mogli z poziomu ledowego wyświetlacza, a urządzenie poinformuje nas, jeśli będzie się kończyć sól lub nabłyszczacz. Skorzystać możemy również z opcji ‘połowa załadunku’, dzięki któremu do umycia mniejszej liczby naczyń nie będziemy musieli wykorzystywać standardowego programu. Po zakończonym cyklu naczynia będą natomiast gotowe do wyłożenia ich na półkę – dzieje się tak dzięki systemowi Hot Air, który wyraźnie pomaga na ostatnim etapie suszenia załadunku. Cena: 999 zł.

VN:F [1.9.21_1169]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Kategorie: Porady

Napisz komentarz


kitchen-231969_640

Ergonomiczna kuchnia

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w Twoim domu. Jeśli wierzyć […]

de-0727-387430-front

Nie przerywaj swojem

Są takie sytuacje, których nie należy przerywać nikomu. Do nich […]

44294623_m

Ranking zmywarek do

W tym wpisie przedstawię ci ciekawe zestawienie dotyczące najpopularniejszych i […]

funny-dog-pictures-mmmmm-i-love-washing-da-dishes

10 prawd o zmywaniu

Zmywanie naczyń to czynność, która nie jest zbyt lubiana. Nic […]

traditional-dishwashers

Czego nie wolno myć

Zmywarki to ta kategoria sprzętu, która zdecydowanie ułatwia życie. Jednak, […]