Archive for the ‘Siemens’ Category

Najmniej awaryjne zmywarki na rynku

Jeszcze nie tak dawno obecność zmywarki w kuchni kojarzyła się z luksusem. Obecnie jest to sprzęt tak bardzo popularny, że znajduje się w coraz większej ilości polskich domów. Jaką zmywarkę opłaca się kupić, by bezawaryjnie służyła nam przez lata?   Ceny najpopularniejszych zmywarek na rynku wahają się pomiędzy tysiącem, a 2 tysiącami złotych. Wydatek spory, ale mimo wszystko nienależący do największych. Przy obecnych zarobkach na zakup takiego sprzętu może pozwolić […]

Siemens SR25E830EU

Wybór zmywarki to dla wielu z nas nieodłączny element wyposażenia kuchni. Pośród wielu dostępnych na rynku sprzętów ciężko zdecydować się na jeden konkretny model. Aby ułatwić tę decyzję, dziś przedstawiamy jedną ze zmywarek marki Siemens –  SR25E830EU.

Categories: Siemens
Zmywarka do zabudowy Siemens SN56U592EU

Nie raz pisaliśmy już o zmywarkach pod zabudowę oraz tym, co należy wiedzieć przed jej zakupem. Dziś zajmiemy się kolejnym sprzętem tego typu – zmywarką Siemens SN56U592EU. Poniżej przedstawiono jej krótką charakterystykę.

Categories: Siemens
Siemens SR26T892EU

Mając przed sobą kilka modeli zmywarek, ciężko zdecydować się na tę jedyną. Jeśli jednak jesteś zwolennikiem marki Siemens, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Zaprezentujemy w nim jeden z ciekawszych modeli owej marki – Siemens SR26T892EU. Zapraszamy zatem do jego krótkiej charakterystyki.

Categories: Siemens
Ekskluzywne zmywarki

Dla najbardziej wymagających osób, którym nie przeszkadza wysoka cena zmywarki, przygotowaliśmy krótki przegląd urządzeń, których cena jest wyższa niż 2000zł. Urządzenia te (nie tylko z powodu swojej ceny) uznawane są za ekskluzywne, więc zaspokoją gust nawet wybrednych odbiorców.

Categories: Bosch, Electrolux, Siemens
Zmywarki do 1500zł – przegląd

Zmywarka staje się coraz popularniejszym urządzeniem obecnym w wielu polskich domach. Chcemy oszczędzać czas i pieniądze na wszystkim, na czym się da, a dodatkowo – dzięki tym urządzeniom – zapominamy o obowiązku mycia naczyń. Zmywarka niewątpliwie ułatwia życie, więc przygotowaliśmy przegląd ciekawych modeli, których cena nie jest wyższa niż 1500zł.

Categories: Bosch, Siemens
Czyszczenie i konserwacja zmywarki by dobrze służyła przez długie lata

Czyszczenia zmywarki powinno się dokonywać zależnie od jej eksploatacji. Przy standardowym użytkowaniu – jedno mycie raz na dwa lub trzy dni – zmywarkę należy czyścić gruntownie raz na kwartał. Najważniejsze jest by zachować odpowiednią „higienę” sprzętu – czyścić właściwie wszystkie zabrudzone elementy, bo każdy osad wpływa negatywnie na sprawność urządzenia. Co dokładnie należy robić

Categories: Bosch, Porady, Siemens
Zmywarka Siemens SN56N596EU

Niespodziewany dzwonek do drzwi. Niejedna osoba w pierwszej chwili zerka do lustra ocenić stan fryzury, ale nie ma nic gorszego niż gość, który musi oglądać załadowany brudnymi naczyniami zlewozmywak.

Categories: Siemens
Zmywarki Siemens do 1200 zł

Z całą pewnością na wszelkiego rodzaju urządzenia jakie posiadamy we własnym domu mamy określony budżet, dlatego też powinniśmy się koniecznie zastanowić nad tym ile właściwie pieniędzy jesteśmy w stanie przeznaczyć na lodówkę bądź też zmywarkę a następnie rozpocząć posykiwanie we wskazanej cenie. Być może zaskoczy nas to, ale już za tysiąc złotych można zdobyć naprawdę bardzo wiele dlatego też powinniśmy koniecznie o tym pamiętać a dzięki temu z cała pewnością […]

Categories: Porady, Siemens
kitchen-231969_640

Ergonomiczna kuchnia

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w Twoim domu. Jeśli wierzyć […]

de-0727-387430-front

Nie przerywaj swojem

Są takie sytuacje, których nie należy przerywać nikomu. Do nich […]

44294623_m

Ranking zmywarek do

W tym wpisie przedstawię ci ciekawe zestawienie dotyczące najpopularniejszych i […]

funny-dog-pictures-mmmmm-i-love-washing-da-dishes

10 prawd o zmywaniu

Zmywanie naczyń to czynność, która nie jest zbyt lubiana. Nic […]

traditional-dishwashers

Czego nie wolno myć

Zmywarki to ta kategoria sprzętu, która zdecydowanie ułatwia życie. Jednak, […]