Siemens SR25E830EU

Wybór zmywarki to dla wielu z nas nieodłączny element wyposażenia kuchni. Pośród wielu dostępnych na rynku sprzętów ciężko zdecydować się na jeden konkretny model. Aby ułatwić tę decyzję, dziś przedstawiamy jedną ze zmywarek marki Siemens –  SR25E830EU.

Wygląd
Zmywarka Siemens SR25E830EU to elegancki sprzęt o srebrnej barwie, który wniesie do każdej kuchni nutkę nowoczesności i podkreśli jej unikalny charakter.  Znajdujące się na drzwiach pokrętło oraz elektroniczny wyświetlacz idealnie wpasowują się w całość produktu. Zmywarka pokryta jest powłoką antiFingerprint, która zabezpiecza przed pozostawaniem śladów palców na sprzęcie, a także zdecydowanie ułatwia czyszczenie.

Programy
Zmywarka posiada 5 programów. Są to kolejno garnki 70 °C, auto 45-60 °C, ekonomiczny 50°C, szybki 45°C oraz mycie wstępne.   Sprzęt zaopatrzony jest w system ochrony szkła, który zabezpiecza nawet najbardziej delikatne naczynia takie jak kieliszki, czy porcelana.

Funkcje
Zmywarka Siemens SR25E830EU wyróżnia się wśród swoich konkurentów funkcjonalnością.  Po pierwsze, posiada ona funkcję połowy załadunku, za sprawą której myjąc mniej naczyń oszczędzimy zarówno wodę, jak i prąd. Co więcej, sprzęt wyposażony jest w funkcję Variospeed, który skraca do połowy cykl zmywania (nie tracąc przy tym na jakości zmywania). Trzecią wartą uwagi funkcją jest zastosowanie elektronicznego czujnika AquaSensor. Czujnik ten ma za zadanie sprawdzać stan zabrudzenia wody w praniu wstępnym i na jego podstawie oszacować ilość doprowadzanej wody w dalszej części cyklu. Aby praca ze sprzętem była wygodna, możliwe jest odłożenie włączenia zmywarki od 1 do 24 godzin. Tym samym możemy mieć dostęp do świeżo umytych naczyń tuż przed przyjściem do domu z pracy czy z zakupów.

Pojemność
Zmywarka pomieści do 9 kompletów naczyń. Ich wygodne rozłożenie możliwe jest za sprawą systemu koszu varioFlex. System ten to 6 składanych elementów w górnym koszu oraz 4 w dolnym. Co więcej, we wnętrzu znajduje się specjalny uchwyt na 12 kieliszków do wina oraz 12 kieliszków do szampana. Warto zaznaczyć, że górny kosz można regulować w trzech poziomach. Daje to możliwość optymalnego ułożenie naczyń za każdym razem.

Pozostałe informacje
Klasa energetyczna A+;
Klasa suszenia A;
Klasa zmywania A;
Zużycie wody na jeden cykl 9 litrów;
Roczne zużycie wody 2520 litrów;
Poziom hałasu 46 dB.

Wymiary
Szerokość 45 cm;
Wysokość 84,5 cm;
Głębokość 60 cm;

źródło zdjęć: siemens-home.pl

VN:F [1.9.21_1169]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Kategorie: Siemens

3 Responses so far.

 1. kibicWisły pisze:

  Czy Siemens tworzy sprzęty AGD dobrej jakości? Do tej pory ta marka kojarzyła mi się tylko i wyłącznie z telefonami komórkowymi, a one sprawowały się doskonale.

  VA:F [1.9.21_1169]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. endorfina pisze:

  W największym skrócie: tak, są niezłej jakości. Oczywiście zależy z jakiej półki cenowej weźmiesz produkt, ale moi rodzice mają tę zmywarkę i chwalą sobie do dzisiaj.

  VA:F [1.9.21_1169]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 3. mm pisze:

  Czy jesli wylacze zmywarke przyciskiem z lewej strony to zgasnie ten nieszczesny „bursztynowy” wyswietlacz? Ile mozna miec zegarow i wyswietlaczy w jednej kuchni??? Wszystko swieci – lodowka, mikrofala, piekarnik, zmywarka, pralka, itd. :((

  VA:F [1.9.21_1169]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Napisz komentarz


kitchen-231969_640

Ergonomiczna kuchnia

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w Twoim domu. Jeśli wierzyć […]

de-0727-387430-front

Nie przerywaj swojem

Są takie sytuacje, których nie należy przerywać nikomu. Do nich […]

44294623_m

Ranking zmywarek do

W tym wpisie przedstawię ci ciekawe zestawienie dotyczące najpopularniejszych i […]

funny-dog-pictures-mmmmm-i-love-washing-da-dishes

10 prawd o zmywaniu

Zmywanie naczyń to czynność, która nie jest zbyt lubiana. Nic […]

traditional-dishwashers

Czego nie wolno myć

Zmywarki to ta kategoria sprzętu, która zdecydowanie ułatwia życie. Jednak, […]