Siemens SR26T892EU

Mając przed sobą kilka modeli zmywarek, ciężko zdecydować się na tę jedyną. Jeśli jednak jesteś zwolennikiem marki Siemens, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Zaprezentujemy w nim jeden z ciekawszych modeli owej marki – Siemens SR26T892EU. Zapraszamy zatem do jego krótkiej charakterystyki.

Wygląd
Zmywarka Siemens już na pierwszy rzut oka wygląda na bardzo elegancką. Jej srebrny kolor wraz z wyświetlaczem LCD i kilkoma przyciskami doskonale wkomponuje się w każdą kuchnię. Co warto zauważyć, to to, że obudowa zmywarki posiada powłokę AntiFingerprint. Zapobiega ona pozostawianiu odcisków palców. Tym samym, sprzęt będzie zawsze wyglądał estetycznie.

Siemens SR26T892EU

Klasa energetyczna
Klasa energetyczna urządzenia to A++. Oznacza ona niezwykłą oszczędność urządzenia. W porównaniu do urządzeń o klasie energetycznej A, zmywarka zaoszczędzi do 45% więcej energii. Jest zatem nie tylko przyjazna naszej kieszeni, ale też środowisku.

Technologia / funkcje
Prezentowana zmywarka posiada kilka istotnych cech w postaci zastosowanych technologii czy funkcje, które są warte podkreślenia. Są to:

  • Aqua Sensor
   Aqua Sensor, w który wyposażona jest zmywarka pozwala na stałą kontrolę stopnia zabrudzenia wody. Dzięki temu, w chwili rozpoznania czystych naczyń, zmywarka zakończy cykl zmywania. Przekłada się to na znaczną oszczędność wody.
  • Elektroniczna regeneracja
   W zmywarce dostępna jest także elektroniczna regeneracja. Polega ona na tym, iż poprzez stałą kontrolę twardości wody w urządzeniu zwiększona zostaje wydajność zmywarki.
  • EasyLock
   Z kolei za sprawą EasyLock, zmywarkę bardzo łatwo otworzyć oraz zamknąć.
  • VarioSpeed
   VarioSpeed umożliwia dwa razy szybsze zmywanie naczyń.
 • Vario3
  Zmywarka posiada także szufladę Vario3. Jest to trzeci, dodatkowy poziom, który idealnie sprawdzi się w pomieszczeniu filiżanek czy akcesoriów kuchennych.
 • HigienaPlus
  Po uruchomieniu danej funkcji mamy pewność, że wszystkie bakterie zostaną usunięte.
 • Technika naprzemiennego mycia
  Technika naprzemiennego mycia (raz górnej części zmywarki, raz dolnej) pozwala na optymalne zużycie wody oraz lepsze wykorzystanie detergentu.
 • Wymiennik ciepła
  Wymiennik ten nie tylko zabezpiecza delikatne naczynia przed działaniem wysokiej temperatury, ale także przyczynia się do bardziej efektywnego suszenia.
 • Opóźnienie czasu startu pracy zmywarki
  W pracy ze zmywarką wielkim ułatwieniem jest możliwość opóźnienia czasu pracy urządzenia. W przypadku tego modelu jest to od 1 do 24 godzin. Tym samym możemy nastawić zmywanie tak, by zostało zakończone tuż przed naszym powrotem do domu.

Bezpieczeństwo
Prezentowana zmywarka Siemens jest gwarancją bezpieczeństwa pracy. W razie pojawienie się jakiegokolwiek przecieku, urządzenie zatrzymuje pracę. Dodatkowo, w urządzeniu znajduje się zabezpieczenie przed otworzeniem przez dzieci oraz elektroniczna blokada przycisków.

Pojemność
Zmywarka pomieści do 10 kompletów naczyń.

Siemens SR26T892EU

Poziom hałasu
44dB.

Programy / temperatura
Zmywarka posiada 6 programów zmywania. Są to automatyczny delikatny, automatyczny intensywny, automatyczny normalny, ekonomiczny, mycie wstępne oraz program szybki. Możliwe jest również załadowaniu połowy zmywarki, w której cyklu zostanie odpowiednio zmniejszone zużycie wody i energii. Ogólnej pracy zmywarki towarzyszą następujące temperatury zmywania: 45, 50, auto 35-50, auto 45-65 oraz auto 65-75.

Wymiary
szerokość 45cm;
wysokość 84,5cm;
głębokość 60cm.

Źródło zdjęć: siemens-home.pl

VN:F [1.9.21_1169]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Kategorie: Siemens

Napisz komentarz


kitchen-231969_640

Ergonomiczna kuchnia

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w Twoim domu. Jeśli wierzyć […]

de-0727-387430-front

Nie przerywaj swojem

Są takie sytuacje, których nie należy przerywać nikomu. Do nich […]

44294623_m

Ranking zmywarek do

W tym wpisie przedstawię ci ciekawe zestawienie dotyczące najpopularniejszych i […]

funny-dog-pictures-mmmmm-i-love-washing-da-dishes

10 prawd o zmywaniu

Zmywanie naczyń to czynność, która nie jest zbyt lubiana. Nic […]

traditional-dishwashers

Czego nie wolno myć

Zmywarki to ta kategoria sprzętu, która zdecydowanie ułatwia życie. Jednak, […]