Zmywarka do zabudowy Siemens SN56U592EU

Nie raz pisaliśmy już o zmywarkach pod zabudowę oraz tym, co należy wiedzieć przed jej zakupem. Dziś zajmiemy się kolejnym sprzętem tego typu – zmywarką Siemens SN56U592EU. Poniżej przedstawiono jej krótką charakterystykę.

Zmywarka Siemens SN56U592EU to urządzenie o klasie energetycznej A+++. Dzięki temu oszczędzane jest ponad 45% więcej energii (niż miałoby to miejsce w przypadku sprzętu oznaczonego klasą energetyczną A).

Zmywarka pomieści do 14 kompletów naczyń. Tym samym, idealnie się sprawdzi podczas spotkań z przyjaciółmi lub z rodzinną. Aby wygodnie pomieścić wszystkie naczynia, w zmywarce znajduje się dodatkowa szuflada Vario3, która nada się do ułożenia niewielkich filiżanek i akcesoriów kuchennych.

W ramach szybkiej i skutecznej pracy, w zmywarce znajduje się kilka przydatnych funkcji. Po pierwsze, znajdziemy w niej automatykę zmywania (AquaSensor). Polega ona na ciągłym monitorowaniu zabrudzenia wody i doprowadzaniu jej czystej postaci w odpowiedniej ilości.
Po drugie, urządzenie posiada funkcję Variospeed, dzięki której w dwukrotnie szybszym czasie zostaną dobrze umyte naczynia. Warto również wspomnieć o systemie ochrony szkła, który umożliwia mycie delikatnych naczyń (kieliszki czy porcelana)

W sprzęcie Siemens SN56U592EU dostępna jest także funkcja ekstra połysk, strefa intensywna oraz turbosuszenie zeolith. Zmywarka wykorzystuje również silnik bezszczotkowy, który zwiększa jej żywotność.

W zależności od naszych preferencji można wybrać jeden z kilku programów – automatyczny delikatny, automatyczny intensywny, automatyczny normalny, ekonomiczny, mycie wstępne, szybki. Do każdego z programów dostosowana jest odpowiednia temperatura (45, 50, auto 35-45, auto 45-65, auto 65-75).

Praca ze zmywarką jest bardzo prosta. Posiada ona dotykowy panel sterowania z wyświetlaczem LCD w języku polskim. Zmywarkę można uruchomić w danym momencie w odłożeniu od 1 do 24h. Co więcej zmywarka jest bardzo cicha. Poziom hałasu sięga jedynie 42 dB.

Pozostałe informacje

 • Zużycie wody na cykl 10 litrów,
 • Klasa suszenia A;
 • Klasa zmywania A;
 • Sygnał kończący pracę urządzenia;

Wymiary zmywarki SN56U592EU

  • Szerokość 59,8 cm;
  • Wysokość 81,5 cm;
  • Głębokość 57,3 cm.

Siemens SN56U592EU

Źródło zdjęcia: siemens-home.pl

VN:F [1.9.21_1169]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Kategorie: Siemens

2 Responses so far.

 1. Maciej pisze:

  A czy duża jest różnica miedzy zmywarką A++ a A+++?

  VA:F [1.9.21_1169]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. pan kleks pisze:

  Macieju, polecam Ci zajrzeć tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Etykieta_energetyczna :) Generalnie w przypadku zmywarek warto popatrzeć przede wszystkim na zużycie wody – bo może się okazać że oszczędności trafi nie powiem co w momencie, kiedy zmywarka będzie zużywać mało prądu, ale mnóstwo wody;) pozdrawiam.

  VA:F [1.9.21_1169]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Napisz komentarz


kitchen-231969_640

Ergonomiczna kuchnia

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w Twoim domu. Jeśli wierzyć […]

de-0727-387430-front

Nie przerywaj swojem

Są takie sytuacje, których nie należy przerywać nikomu. Do nich […]

44294623_m

Ranking zmywarek do

W tym wpisie przedstawię ci ciekawe zestawienie dotyczące najpopularniejszych i […]

funny-dog-pictures-mmmmm-i-love-washing-da-dishes

10 prawd o zmywaniu

Zmywanie naczyń to czynność, która nie jest zbyt lubiana. Nic […]

traditional-dishwashers

Czego nie wolno myć

Zmywarki to ta kategoria sprzętu, która zdecydowanie ułatwia życie. Jednak, […]