Zmywarka Siemens SN56N596EU

Niespodziewany dzwonek do drzwi. Niejedna osoba w pierwszej chwili zerka do lustra ocenić stan fryzury, ale nie ma nic gorszego niż gość, który musi oglądać załadowany brudnymi naczyniami zlewozmywak.

Nowa zmywarka Siemens SN56N596EU wyposażona jest w funkcję varioSpeed Plus, która znacznie przyspiesza jej pracę. Czas oczekiwania na czyste i lśniące naczynia skraca się o 66%. Po uroczystym obiedzie możemy wybrać program Auto 45°C– 65°C i już po niespełna godzinie możemy cieszyć się czystą zastawą. Zmywarka posiada także specjalny program turboSpeed 20 Minut. Wystarczy, że włączymy zmywarkę tak, aby nagrzała się do temperatury 65°C i po spożytym posiłku możemy od razu włożyć do zmywarki brudne naczynia, aby po 20 minutach cieszyć się czystymi talerzami i sztućcami. Taka sztuczka możliwa jest dzięki innowacyjnemu systemowi zarządzania wodą. Oznacza to, że w specjalnej kieszeni zmywarki przechowywana jest czysta woda z poprzedniego cyklu, którą zmywarka wykorzystuje przy kolejnym uruchomieniu sprzętu. Dzięki temu zmywarka może zużyć do umycia 150 sztuk naczyń jedynie 6 litrów wody.

Zmywarka posiada także specjalne kosze dostosowane do różnego rodzaju naczyń. VarioFlex Plus to specjalnie wydzielone miejsce na mniejsze filiżanki i delikatne kieliszki.

Do wyboru mamy cztery standardowe programy: Garnki, Auto, Eco i Delikatny. Funkcja Higiena Plus sprawdzi się szczególnie przy sterylizacji słoików na przetwory oraz desek z tworzywa sztucznego, które służą nam do krojenia mięsa.

VN:F [1.9.21_1169]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Kategorie: Siemens

Napisz komentarz


kitchen-231969_640

Ergonomiczna kuchnia

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w Twoim domu. Jeśli wierzyć […]

de-0727-387430-front

Nie przerywaj swojem

Są takie sytuacje, których nie należy przerywać nikomu. Do nich […]

44294623_m

Ranking zmywarek do

W tym wpisie przedstawię ci ciekawe zestawienie dotyczące najpopularniejszych i […]

funny-dog-pictures-mmmmm-i-love-washing-da-dishes

10 prawd o zmywaniu

Zmywanie naczyń to czynność, która nie jest zbyt lubiana. Nic […]

traditional-dishwashers

Czego nie wolno myć

Zmywarki to ta kategoria sprzętu, która zdecydowanie ułatwia życie. Jednak, […]