Archive for the ‘Uncategorized’ Category

Ergonomiczna kuchnia – czyli jaka? – kilka prostych zasad

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w Twoim domu. Jeśli wierzyć statystykom, każdy z nas rocznie spędza w tym miejscu niespełna miesiąc. To ogromna ilość czasu. Zapewne nie raz zdarzyło ci się, że pobyt w Kuchni przedłużył się. Powody są różne – brak potrzebnych składników, problem ze znalezieniem garnka, płaskiej łyżki bądź durszlaka. Jeżeli masz wrażenie, że w Twojej kuchni rzeczy znikają bądź nie masz miejsca na ich przechowywanie – ten […]

7 filmików + 3 zdjęcia, które na zawsze zmienią postrzeganie przez Ciebie zmywarek do naczyń

Zmywarki to tylko z pozoru nudne, kuchenne urządzenia. Specjalnie dla Ciebie zgromadziłem siedem filmików i trzy zdjęcia, które zmienią Twoje postrzeganie tego sprzętu.

Categories: Uncategorized
5 sposobów na tańsze zmywanie

Każdy wie, że myjąc w zmywarce zużywamy znacznie mniej wody, w trakcie tradycyjnego mycia naczyń. Okazuje się jednak, że podczas korzystania ze zmywarki możemy jeszcze sporo oszczędzić, a ponieważ czasy, w których przyszło nam żyć, nie rozpieszczają nas, warto nauczyć się, jak najoszczędniej myć naczynia. Oto 5 praktycznych porad.

Categories: Uncategorized
Gotujemy w zmywarce!

Okazuje się, że zmywarka do naczyń to prawdziwy kuchenny kombajn! Jedni myją w niej takie przedmioty, jak buty, plastikowe zabawki, samochodowe części, pędzelki do make up-u czy różne akcesoria łazienkowe. O krok dalej poszła pewna Włoszka z Mediolanu, która znalazła w zmywarce świetne narzędzie do… gotowania!

Categories: Uncategorized
Domowe dziwactwa, do których pewne się nie przyznasz

Zmywanie, zmywaniem – ale czasami, nic nie jest w stanie zmyć z nas wstydu, jaki odczuwamy, podczas wykonywania naszych domowych, małych sekrecików. Oto mały wycinek z obrzydliwie pysznej księgi ludzkich dziwactw, do jakich dochodzi w zaciszu naszych mieszkań. Higieniczni puryści nich uciekają, gdzie soda oczyszczona rośnie.

Categories: Uncategorized
Drugie życie leciwej zmywarki

Benjamin Franklin powiedział kiedyś, że na tym świecie są pewne dwie rzeczy – śmierć i podatki. Nieuchronność przemijania dotyczy nie tylko ludzi, ale również rzeczy materialnych, z którymi ciężko się rozstać. Tym bardziej, jeśli ciągle wywiązują się należycie z powierzonych im zadań, lecz często przez upływ czasu utraciły dawny urok i blask.

Categories: Porady, Uncategorized
Śmierć w kuchni – z życia wzięte

Stare powiedzenie mówi, że w domu ludzie umierają. Nie sposób nie zgodzić się z tym twierdzeniem, jeśli przyjrzeć się poniższym wypadkom, do których doszło w kuchni. Chociaż niektóre z tych wydarzeń zdają się być jedynie fabułą dobrego horroru, to wszystkie z nich wydarzyły się naprawdę. Sprawdźcie, co może być przyczyną śmierci w kuchni.

Categories: Newsy, Uncategorized
12 głupot, które mogą ułatwić Wam zmywanie naczyń

Ręczne mycie naczyń kiedyś było normą, dziś powoli staje się hipsterstwem. Jeśli jednak nadal stosujecie robótki ręczne, oto kilka porad, które mogą ułatwić mycie naczyń.

Categories: Uncategorized
9 przedmiotów, które najcześciej wkładamy do zmywarki, a nie powinniśmy

Zmywarka jest urządzeniem, które zdecydowanie ułatwia nam codzienne życie. Używając jej musimy jednak pamiętać o kilku istotnych elementach, których nie powinnyśmy do niej wkładać. Poniżej przedstawiono 9 najczęściej błędnie wkładanych elementów do zmywarki.

Categories: Uncategorized
6 faktów o zmywarkach, o których nie miałeś pojęcia

Zmywarka jaka jest, każdy widzi. W większości domostw takie urządzenie jest już na wyposażeniu, i nic w tym dziwnego – brudne gary jest o wiele łatwiej załadować do zmywarki i ustawić odpowiedni program aniżeli myć samemu, poza tym urządzenie zużyje mniej wody. Nawet jednak tak oczywiste i bliskie niemal każdemu z nas urządzenie może zaskoczyć. Ciekawi czym?

Categories: Newsy, Uncategorized
kitchen-231969_640

Ergonomiczna kuchnia

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w Twoim domu. Jeśli wierzyć […]

de-0727-387430-front

Nie przerywaj swojem

Są takie sytuacje, których nie należy przerywać nikomu. Do nich […]

44294623_m

Ranking zmywarek do

W tym wpisie przedstawię ci ciekawe zestawienie dotyczące najpopularniejszych i […]

funny-dog-pictures-mmmmm-i-love-washing-da-dishes

10 prawd o zmywaniu

Zmywanie naczyń to czynność, która nie jest zbyt lubiana. Nic […]

traditional-dishwashers

Czego nie wolno myć

Zmywarki to ta kategoria sprzętu, która zdecydowanie ułatwia życie. Jednak, […]