AEG Favorit 77010M0P – faworyt na rynku?

Bardzo często zdarza się tak, że po nazwie produktu niewiele wnioskujemy. Czasami jednak widzimy, co producent miał na myśli. Czy jest tak również w przypadku zmywarki AEG Favorit 77010M0P? Czy stanie się ona faworytem pośród innych zmywarek? Zobaczmy.

Na pierwszy rzut oka zmywarka wydaje się być przeciętnym sprzętem myjącym. Srebrna obudowa, wyświetlacz, przyciski oraz uchwyt do komfortowego otwierania urządzenia. Jednak to tylko pozory. Zmywarka AEG Favorit 77010M0P to coś dużo więcej.

Właściwości

  • Pojemność zmywarki starcza na pomieszczenie 12 kompletów naczyń. Przekłada się to na oszczędności zarówno czasu, jak i energii (a co za tym idzie, pieniędzy). Oszczędność widoczna jest także w automatyce zmywania. Fuzzy Logic, bo o niej mowa, dopasuje odpowiednią ilość wody oraz czasu zmywania do załadunku zmywarki. Tym samym, nie musimy na siłę zapełniać zmywarki.
  • Mówiąc o zmywarce AEG Favorit 77010M0P należy wspomnieć także o przepływowym ogrzewaczu wody. Dzięki niemu, w urządzeniu nie jest potrzebna grzałka, co daje więcej miejsca na naczynia oraz dłuższą żywotność sprzętu.
  • Warto zaznaczyć też, że zmywarka wyposażona jest w funkcję ExtraHygiene. Gwarantuje ona pozbycie się 99,99% bakterii.
  • Wśród programów zmywania znajdziemy program automatyczny, bio z myciem wstępnym, delikatny, extra silent (wyjątkowo cichy program zmywania), intensywny oraz krótki (30 minut).  Z kolei zakres temperatur wygląda następująco: 45, 50, 60, 70, auto 45-70.
  • W ciągu jednego cyklu zużycie wynosi 9,8 litra.
  • Zmywarka posiada oświetlenie wnętrza, dzięki czemu dokładnie zobaczymy ile miejsca zostało i czy optymalnie wstawiliśmy do niej naczynia.
  • W zmywarce znajduje się również funkcja opóźnienia startu pracy. Sprawia to, że nastawienie zmywarki może się odbyć o dowolnej porze. Przykładowo, jej cykl może się skończyć tuż przed naszym powrotem z zakupów lub pracy.

Wymiary
szerokość 60cm;
wysokość 85cm;
głębokość 62cm.

I jak? Jest Waszym faworytem?

AEG Favorit 77010M0P

Źródło zdjęć: aeg.pl

VN:F [1.9.21_1169]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Kategorie: Uncategorized

Napisz komentarz


kitchen-231969_640

Ergonomiczna kuchnia

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w Twoim domu. Jeśli wierzyć […]

de-0727-387430-front

Nie przerywaj swojem

Są takie sytuacje, których nie należy przerywać nikomu. Do nich […]

44294623_m

Ranking zmywarek do

W tym wpisie przedstawię ci ciekawe zestawienie dotyczące najpopularniejszych i […]

funny-dog-pictures-mmmmm-i-love-washing-da-dishes

10 prawd o zmywaniu

Zmywanie naczyń to czynność, która nie jest zbyt lubiana. Nic […]

traditional-dishwashers

Czego nie wolno myć

Zmywarki to ta kategoria sprzętu, która zdecydowanie ułatwia życie. Jednak, […]