Czarna zmywarka Electrolux

Wybierając zmywarkę zawsze staramy się trafić na tą najlepszą. Często jesteśmy skłonni zapłacić większą sumę pieniędzy, by zyskać pełen komfort w użytkowaniu urządzenia i wysoką jakość wykonywanych czynności. Jedną z godnych uwagi zmywarek jest Electrolux ESF6630ROK .

Zmywarka Electroluxa posiada najwyższe oznaczenie efektywności energetycznej A++. Pozwala ona na wysoką wydajność przy ponoszeniu możliwe najniższych kosztów. Mając w posiadaniu zmywarkę o klasie A++ nie będzie zatem obawy o nagły wzrost rachunków przy jej częstym  użytkowaniu. Poza tym zmywarka po krótkim czasie czuwania całkowicie się wyłączy oszczędzając pobór energii.

Zmywarka Electroluxa poradzi sobie z największym załadunkiem. Każde naczynie, czy będzie ono bardzo małe, czy bardzo duże zostanie umyte ze wszystkich stron z wysoką dokładnością. Zapewnia to system RealLife Cleaning wykorzystujący ramię FlexiSpray z podwójnymi obrotami i dyszami TopShower.

Zmywarka  ESF6630ROK jest niezwykle pojemna. Dodatkową pojemność można uzyskać dzięki  podnoszeniu i opuszczaniu górnego kosza. Tym samym do urządzenia wejdzie aż 12 kompletów naczyń.

electrolux

Chcąc optymalnie zaplanować zmywanie i najlepiej wykorzystać swój czas warto skorzystać z funkcji TimeSaver. Dzięki niemu możliwe jest skrócenie czasu trwania danego cyklu zmywania.

Zmywarka zaliczana jest do urządzeń, które automatycznie dobierają zużycie wody oraz energii do danego zestawu naczyń. W ten sposób każde zmywanie realizowane jest optymalnie. Co więcej, zmywarka zawiera funkcje opóźnionego startu, dzięki czemu można nastawić zmywanie na dogodną godzinę.

Wśród programów zmywarki znajdziemy AutoFlex, Eco50, FLEXIWASH, intensywny 70, QuickPlus60, płukanie oraz wstrzymanie.

Zmywarka posiada wskaźnik soli i nabłyszczacza oraz wskaźnik fazy prania.

Wymiary zmywarki : 59,6 x 85 x 61 cm (szerokość x wysokość x głębokość).

Zmywarka jest dostępna w kolorze czarnym, przez co wydaje się być bardziej stylowa i unikalna. Doskonale dopasuje się do każdej nowoczesnej kuchni.

Cena: 2200zł.

Źródło: electrolux.pl

VN:F [1.9.21_1169]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Kategorie: Uncategorized

Napisz komentarz


kitchen-231969_640

Ergonomiczna kuchnia

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w Twoim domu. Jeśli wierzyć […]

de-0727-387430-front

Nie przerywaj swojem

Są takie sytuacje, których nie należy przerywać nikomu. Do nich […]

44294623_m

Ranking zmywarek do

W tym wpisie przedstawię ci ciekawe zestawienie dotyczące najpopularniejszych i […]

funny-dog-pictures-mmmmm-i-love-washing-da-dishes

10 prawd o zmywaniu

Zmywanie naczyń to czynność, która nie jest zbyt lubiana. Nic […]

traditional-dishwashers

Czego nie wolno myć

Zmywarki to ta kategoria sprzętu, która zdecydowanie ułatwia życie. Jednak, […]