Domowe dziwactwa, do których pewne się nie przyznasz

Zmywanie, zmywaniem – ale czasami, nic nie jest w stanie zmyć z nas wstydu, jaki odczuwamy, podczas wykonywania naszych domowych, małych sekrecików. Oto mały wycinek z obrzydliwie pysznej księgi ludzkich dziwactw, do jakich dochodzi w zaciszu naszych mieszkań. Higieniczni puryści nich uciekają, gdzie soda oczyszczona rośnie.

1. Stosowanie reguły 5 sekund

Czyli zasada, mówiąca o tym, że jak jedzenie spadnie na ziemię mamy kilka sekund, by uratować naszą dumę i sterylność przedmiotu. Wielu naukowców, marzyło o tym, by udowodnić tę teorię, ale póki co – musimy Was (a głównie siebie) zmartwić – nie ma jednoznacznych dowodów.

mommyhoodtohollywood.com

mommyhoodtohollywood.com

Dobra przecież wszyscy wiemy, że naukowcy – a zwłaszcza amerykańscy g** wiedzą. A jeśli już ktoś coś wie, to ci Brytole z Uniwersytetu Aston w Wielkiej Brytanii.

2. Zdrapywanie własnych strupków (czasem wraz z konsumpcją)

Człowiek nauczył się kontrolować naturę, poleciał na księżyc, stworzył bombę atomową – jednak nie był w stanie wytłumaczyć tego, dlaczego tak lubimy zdrapywać własne strupy. Nie wiadomo czy chodzi o ten ledwo słyszalny szelest, chrupanie czy też o zwykłe wyszlifowanie paznokci – tak czy inaczej niektórzy kochają swoje strupy, tak mocno, że od razu je konsumują. Nawet jeśli to zakrawa o kanibalizm – cóż, czasem po prostu nie sposób się opanować.

strupy

3. Wierne sypianie z brudnym partnerem

Czyli z najwierniejszym z wiernych – telefon komórkowy. Większość osób ma dla nich specjalne miejsce pod poduszką – i to w nie zagląda tuż przed snem i zaraz po przebudzeniu. Tak tak, wiemy – telefon jest taki szajni, przydatny i w ogóle. No ale. Ale to właśnie na nim znajdziemy cała drużynę bakterii – w tym także tych fekalnych. Cóż, po prostu jesteśmy gościnni i nie lubimy spać samotnie.

poopphone

4. Obgryzanie paznokci

Raczej można z tym żyć, tak jak robi to wielu tajnych gryzoni. Jednak należy zacząć się martwić, gdy długość naszych palców niebezpiecznie się zmniejszył! Cóż, nie sposób winić ludzi za to, że kochają prawdziwą skórę czy tam skórkę. Dobra, my tu gadu-gadu, ale prawdziwi twardziele wiedzą, jak podnieść to na wyższy poziom!

kafe2

5. Wąchanie swych gazowych kwiatuszków

Nie wiadomo czemu, w przypadku gazów – obrzydzenie, miesza się z wielką ciekawością i chęcią samodzielnego ocenienia skali zasmrodzenia. Wielu bohaterów, mimo uporczywego szczypania oczu, stawiają czoła (/nosa) nawet największym zamieszkom w strefie Gazy.

strefa gazy

6. Pościelowa mumifikacja

Dobra, nie zgrywajcie odważnych – naprawdę nigdy nie chowaliście całego ciała pod kołdrę, bojąc są tego, że ktoś was chwyci za rękę lub nogę? Nie ważne jak bardzo się spocicie – nie dacie pożywki tym bestiom (tak, wiemy, często nocą chowają się także po drodze do WC, w oknach, lustrach i za waszymi plecami, gdy śpicie na boku;)).

A_Nightmare_on_Elm_Street_by_rehsup

7. Dłubanie w nosie

To niesamowite połączenie obrzydzenia z pierwotną ciekawością, którego efekty mogą zaskakiwać. Co gorsza, niektórzy bawią się w pilotów i tworzą radosne, łaknące bliskości kuleczki, których trajektoria lotów jest dość ekscytująco przypadkowa.

Praca w kopalni Bogdanka

8. „Jak uderzę się o mebel to zawsze mu oddaje”

Zemsta owszem – jest słodka, dopóki nie padnie ona na mały palec u stopy!

wojownicze meble

9. Lizanie łyżki i ponowne zanurzanie jej w daniu

Czasami, gdy nikt nie patrzy zdarza się ludziom wyławiać smakołyki z gara, nie myjąc łyżki po kolejnych kęsach. O tak, pewnie częściej niż myślicie. No cóż, niektórzy lubią taką formę domowych pocałunków, Born to be wild;)

miley_cyrus_500

/Swoją drogą, małym paradoksem jest to, ze codziennie, bez zastanowienia przełykamy swoja ślinę, ale gdyby ktoś postawił przed nami pół szklanki naszej śliny i kazał wypić… jacyś chętni?

10. Maniakalne zapętlanie tej samej piosenki

Jeśli wpadnie nam w ucho jakiś utwór, możemy go słucha non stop. Barbara Streisand, Britney czy Lionel Richie – nieważne, to jak skurcz – po prostu chwyci i nic z tym nie zrobimy. Pozostaje tylko się wczuć i solidnie przetańczyć ten czas;)

tumblr_mny8kduA7Q1sr9dz2o2_500

11… i jedzenia

porzyg

12. Ubieranie domowych ciuchów

Tak. właśnie tych, o których myślisz;)

ciuch

13. I wiele, wiele innych

 

zdrowie

 

Jak to nie kochać pokręconych ludzi?;) A Wy jakie macie dziwactwa? Ale serio?

 

źródła: kafeteria.pl, madphotos.kylos.pl, tumblr.com, facebook.com/pages/Ciuchy-po-domu,rehsup.deviantart.com
whenyouputitthatway.wordpress.com, babol.pl, rehsup.deviantart.com

VN:F [1.9.21_1169]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Kategorie: Uncategorized

Napisz komentarz


kitchen-231969_640

Ergonomiczna kuchnia

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w Twoim domu. Jeśli wierzyć […]

de-0727-387430-front

Nie przerywaj swojem

Są takie sytuacje, których nie należy przerywać nikomu. Do nich […]

44294623_m

Ranking zmywarek do

W tym wpisie przedstawię ci ciekawe zestawienie dotyczące najpopularniejszych i […]

funny-dog-pictures-mmmmm-i-love-washing-da-dishes

10 prawd o zmywaniu

Zmywanie naczyń to czynność, która nie jest zbyt lubiana. Nic […]

traditional-dishwashers

Czego nie wolno myć

Zmywarki to ta kategoria sprzętu, która zdecydowanie ułatwia życie. Jednak, […]