Indesit DSG 573

Niedawno opisywaliśmy doskonały produkt firmy Bosch – polecany przez specjalistów oraz użytkowników. Za wygodę i solidność trzeba jednak w tym przypadku zapłacić około 2000 złotych. Dzisiaj przyjrzymy się modelowi nieco bardziej ekonomicznemu, wcale nie oznacza to jednak, że zdecydowanie gorszemu.

Indesit DSG 573 ma po prostu inną charakterystykę. Jest zmywarką wolnostojącą, jednak zdecydowanie węższą – jest szeroka na 45 centymetrów, ale zmieści aż 10 kompletów naczyń! Średnie zużycie wody na jeden cykl mieści się w skali przeciętności – wynosi 10 litrów. Mimo że wyposażenie jest bardzo standardowe, to na zewnętrznym panelu sterowania znajdziemy informacje o braku soli czy też nabłyszczacza, będziemy też mogli skorzystać z możliwości opóźnionego startu. Indesit postarał się również w kwestii ekonomii – DSG 573 może pracować na programie ‚połowa załadunku’, dzięki czemu przy okazji mycia mniejszej ilości naczyń zużyte zostanie mniej wody.

Wiele osób ucieszy się z pewnością na wieść, że w zmywarce znajduje się program intensywny. Rzadko, ale jednak czasem zdarza się, że tradycyjne mycie nie radzi sobie z maksymalnie zabrudzonymi naczyniami. Teraz to przestaje być problemem – na panelu wystarczy po prostu wybrać odpowiedni program by o brudzie zapomnieć. Na medal spisano się również w kwestii ergonomii i prostoty użytkowania. Bezproblemowa obsługa stanie się domeną również tych, którzy z tego typu urządzeniami nie mieli wcześniej żadnej styczności.

i-indesit-dsg-573-eu

Nie oznacza to jednak, że urządzenie jest całkowicie wolne od wad. Użytkownicy skarżą się nieraz, że zmywarka słabo suszy naczynia – jest to jednak kwestia doboru odpowiedniego programu, niemniej trzeba mieć na uwadze, że nie każdy program jest wyposażony w suszenie. Jest również dość głośna, co sprawia, że osoby szukające modelu do aneksu kuchennego powinny się raczej porozglądać za jakąś cichszą alternatywą. Niemniej zdejmowana pokrywa umożliwia jej wsunięcie pod blat kuchenny, dzięki czemu zmywarkę można nieco ukryć.

Mankamentem jest również kolor – śnieżnobiały, który nie pasuje do każdego wystroju, niemniej daje spore możliwości aranżacyjne. W jaki sposób? Zapraszamy do naszego wpisu dotyczącego personalizacji zmywarek!

VN:F [1.9.21_1169]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Kategorie: Uncategorized

Napisz komentarz


kitchen-231969_640

Ergonomiczna kuchnia

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w Twoim domu. Jeśli wierzyć […]

de-0727-387430-front

Nie przerywaj swojem

Są takie sytuacje, których nie należy przerywać nikomu. Do nich […]

44294623_m

Ranking zmywarek do

W tym wpisie przedstawię ci ciekawe zestawienie dotyczące najpopularniejszych i […]

funny-dog-pictures-mmmmm-i-love-washing-da-dishes

10 prawd o zmywaniu

Zmywanie naczyń to czynność, która nie jest zbyt lubiana. Nic […]

traditional-dishwashers

Czego nie wolno myć

Zmywarki to ta kategoria sprzętu, która zdecydowanie ułatwia życie. Jednak, […]