Ranking najlepszych zmywarek do zabudowy, do 60 cm, do 1800 zł.

Ostatnio przedstawiliśmy ranking najlepszych zmywarek z sierpnia. Dziś prezentujemy ranking najlepszych zmywarek do zabudowy, do 60 cm z miesiąca września. Dodatkowym kryterium jest cena – zmywarki nie przekraczają 1800zł.

1.Mastercook ZBI-12387WSIT

Na miejscu pierwszym znajduje się zmywarka Mastercook ZBI-12387WSIT. To całkowicie zintegrowany model o wyjątkowej pojemności (do 13 kompletów naczyń) i funkcjonalności. Zmywarka może pracować w 8 programach przy 7 zakresach temperatur. Co więcej, to urządzenie o klasie energetycznej A++. Wśród funkcji wyróżnia się Ecosensor, czyli czujnik zabrudzenia wody oraz dostosowanie programów mycia do tabletek wieloskładnikowych. Warto też wspomnieć o Water Saver – systemie obniżającym zużycie wody do jedynie 5,8 litra na cykl. Zmywarka wyposażona jest również w funkcję opóźnienia startu pracy do 12h. Z kolei wygodę korzystania zapewnia swobodna regulacja górnego kosza, a także opuszczone uchwyty na naczyniu w koszu dolnym.

Pozostałe informacje
Poziom hałasu – 44 dB;
Zużycie energii na cykl – 0,94 kWh;
Zużycie wody na cykl – 5,8 litra;

Cena – 1599 zł.

mastercook

Źródło zdjęcia: mastercook.pl

2.Hotpoint-Ariston ELTF 11M121 C EU

Drugą pozycję zajmuje Hotpoint-Ariston ELTF 11M121 C EU. Zintegrowana zmywarka o klasie efektywności energetycznej A++. Pomieści w sobie do 14 kompletów naczyń, co czyni ją idealnym wyposażeniem domu wieloosobowej rodziny. Co więcej, może pracować w jednym z 11 programów. Urządzenie wyposażone jest w silnik bezszczotkowy przekładający się na cichą pracę i zwiększoną trwałość silnika. Podobnie jak w zmywarce Mastercook możliwe jest opóźnienie startu pracy sprzętu, co sprawia, że można pracować ze sprzętem o dowolnej porze (np. zaplanować zmywanie tak, by naczynia były czyste tuż przed powrotem z pracy).

Pozostałe informacje
Poziom hałasu – 41 dB;
Zużycie energii na cykl – 0,93 kWh;
Zużycie wody na cykl – 9 litrów;

Cena – 1699 zł.
Hotpoint-Ariston ELTF 11M121 C EU

Źródło zdjęcia: pl.hotpoint.eu

3.Whirlpool ADG 8673 A++

Na kolejnym miejscu znajduje się zmywarka Whirlpool ADG 8673 A++. Urządzenie wykorzystuje technologię Szóstego Zmysłu, za sprawą której dostosowywana jest temperatura i czas zmywania, by zakończyć pracę dokładnie wtedy, gdy naczynia będą czyste. Co więcej, zmywarka posiada funkcję Multizone, dzięki której można użyć jedynie dolnego lub górnego kosza. Przydatne jest to m.in. wtedy, gdy musimy umyć duże i wysokie garnki (wystarczy wtedy wyjąć górny kosz). W przypadku pojemności, do zmywarki zmieści się 13 kompletów naczyń. Urządzenie posiada 9 programów, w tym tryb nocny. Klasa energetyczna zmywarki to A++.

Pozostałe informacje
Poziom hałasu – 44 dB;
Zużycie energii na cykl – 0,92 kWh;
Zużycie wody na cykl – 11 litrów;

Cena – 1499 zł.

whirlpool
Źródło zdjęcia: whirlpool.pl

4.Siemens SN66L080EU

Na miejscu czwartym ulokowała się zmywarka Siemens SN66L080EU. Zmywarka ta pomieści 13 kompletów naczyń. Wśród funkcji znajdziemy m.in. automatykę zmywania, system EasyLock (łatwe otwieranie i zamykanie), funckję Variospeed (skracającą do połowy czas zmywania nie tracąc na rezultatach) oraz system ochrony szkła (w zmywarce można myć delikatne kieliszki i porcelanę). Warto zaznaczyć, że urządzenie wykorzystuje silnik bezszczotkowym, który jak wyżej wspomniano wpływa na zwiększoną trwałość silnika. Siemens SN66L080EU to 6 programów oraz kilka zakresów temperatur zmywania.

Pozostałe informacje
Poziom hałasu – 46 dB;
Zużycie energii na cykl – 0,92 kWh;
Zużycie wody na cykl – 10 litrów;

Cena – 1749 zł.
Siemens
Źródło zdjęcia: siemens-home.pl

5.Bosch SMI53L15EU

Piąte miejsce to zmywarka Bosch SMI53L15EU. Zmywarka ta to sprzęt o wysokiej klasie energetycznej A++. Pomieści do 12 kompletów naczyń i pracuje w 5 programach, a 4 zakresach temperatur. Funkcje, które oferuje urządzenie to czujnik AquaSensor, Strefa Intensywna oraz Variospeed. W urządzeniu możliwe jest programowanie czasu startu (od 1 do 24 godzin). Dodatkowo, sprzęt posiada wskaźnik braku soli na panelu oraz wskaźnik braku nabłyszczacza na panelu. Co wyróżnia zmywarkę to system koszy VarioFlex zwiększający elastyczność załadunku w obu koszach.

Pozostałe informacje
Poziom hałasu – 46 dB;
Zużycie energii na cykl – 0,9 kWh;
Zużycie wody na cykl – 10 litrów;

Cena – 1699 zł.

Bosch

Źródło zdjęcia: bosch-home.pl

VN:F [1.9.21_1169]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Kategorie: Uncategorized

Napisz komentarz


kitchen-231969_640

Ergonomiczna kuchnia

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w Twoim domu. Jeśli wierzyć […]

de-0727-387430-front

Nie przerywaj swojem

Są takie sytuacje, których nie należy przerywać nikomu. Do nich […]

44294623_m

Ranking zmywarek do

W tym wpisie przedstawię ci ciekawe zestawienie dotyczące najpopularniejszych i […]

funny-dog-pictures-mmmmm-i-love-washing-da-dishes

10 prawd o zmywaniu

Zmywanie naczyń to czynność, która nie jest zbyt lubiana. Nic […]

traditional-dishwashers

Czego nie wolno myć

Zmywarki to ta kategoria sprzętu, która zdecydowanie ułatwia życie. Jednak, […]