System RealLife Cleaning: dlaczego robi różnice?

System RealLife Cleaning wykorzystuje unikalne ramię FlexiSpray z funkcją podwójnych obrotów i dyszami TopShower, aby kierować wodę do nawet najbardziej niedostępnych miejsc, a system Aquasave minimalizuje jej zużycie. Jakie zmywarki go zawierają i czy warto się na nie zdecydować?

Hit?

Jedną ze zmywarek, która w swoim pakiecie ma RealLife Cleaning jest zmywarka Electrolux ESL6370RO. Co ciekawe, jej szerokość to 59,6 cm, a pojemność-dwanaście kpl. Zawiera pięć programów, klasę energetyczną A+, a zużycie wody (cykl) to dziesięć litrów. Dzięki klasie energetycznej A+ rachunki za prąd będą niższe, a samo urządzenie jest bardzo przyjazne środowisku. Warto odnotować, że opisywana przeze mnie zmywarka ma pojemność na dwanaście kompletów naczyń, dzięki czemu w czasie jednego cyklu zmywania zmieści się więcej naczyń, zaoszczędzi czas i pieniądze. Posiada ona również zabezpieczenie. W wypadku jakiegokolwiek przecieku natychmiast przerywa ono dopływ wody przy kranie.

Nie trzeba więc pamiętać o zakręcenie zaworu, ponieważ zabezpieczenie działa w każdej sytuacji. Jeżeli zaś chodzi o opóźnienie startu pracy, to pozwala ono użytkownikowi na wybranie dogodnego momentu rozpoczęcia zmywania. Ta funkcja jest przydatna zwłaszcza wówczas, kiedy korzysta się z drugiej taryfy opłat za prąd. Program szybki pozwala natomiast zaoszczędzić czas, bez utraty jakości zmywania. Co ciekawe, naczynia będą umyte równie dobrze jak podczas programów o standardowej długości. Jest jeszcze program auto, w ramach którego zmywarka sama dopasowuje parametry zmywania do stopnia zabrudzenia naczyń. Temperatura zostaje ustawiona automatycznie. Wybór temperatury decyduje o przebiegu programu i ilości pobieranej wody. Dzięki temu w jednym cyklu zmywania możesz zaoszczędzić kilka litrów wody.

System RealLife Cleaning zawiera też zmywarka Electrolux ESI6601ROX. W tej zmywarce jest klasa energetyczną A++. Dzięki niej rachunki za prąd będą niższe, a urządzenie jest przyjazne środowisku. Warto odnotować, że ma ona Pojemność na dwanaście kompletów naczyń i dzięki temu w jednym cyklu zmywania zmieści się więcej naczyń, zaoszczędzi swój czas i pieniądze. Z kolei system RealLife Cleaning wykorzystuje unikalne ramię FlexiSpray z funkcją podwójnych obrotów i dyszami TopShower, aby kierować wodę do nawet najbardziej niedostępnych miejsc, natomiast system Aquasave minimalizuje jej zużycie. Jest też zabezpieczenie. W wypadku jakiegokolwiek przecieku natychmiast przerywa ono dopływ wody przy kranie. Nie trzeba więc pamiętać o zakręcaniu zaworu, ponieważ zabezpieczenie działa w każdej sytuacji. Opóźnienie startu pracy pozwala na wybranie dogodnego momentu rozpoczęcia zmywania. Pamiętajmy, że ta funkcja jest przydatna zwłaszcza wtedy, kiedy korzysta się z drugiej taryfy opłat za prąd. Program szybki pozwoli zaś zaoszczędzić czas, bez utraty jakości zmywania. Naczynia będą umyte równie dobrze jak podczas programów o standardowej długości. Natomiast za sprawą programu auto zmywarka sama dopasowuje parametry zmywania do stopnia zabrudzenia naczyń. Temperatura zostaje ustawiona automatycznie. Wybór temperatury decyduje o przebiegu programu i ilości pobieranej wody. Dzięki temu w jednym cyklu zmywania możesz zaoszczędzić kilka litrów wody.

Funkcję RealLife Cleaning zawiera jeszcze wiele innych zmywarek, ale postanowiliśmy wybrać i wyróżnić właśnie te dwie. Nie oznacza to, że inne są gorsze. Generalnie funkcja ta jest bardzo przydatna i dlatego warto się nad nią pochylić.

VN:F [1.9.21_1169]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Kategorie: Uncategorized

Napisz komentarz


kitchen-231969_640

Ergonomiczna kuchnia

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w Twoim domu. Jeśli wierzyć […]

de-0727-387430-front

Nie przerywaj swojem

Są takie sytuacje, których nie należy przerywać nikomu. Do nich […]

44294623_m

Ranking zmywarek do

W tym wpisie przedstawię ci ciekawe zestawienie dotyczące najpopularniejszych i […]

funny-dog-pictures-mmmmm-i-love-washing-da-dishes

10 prawd o zmywaniu

Zmywanie naczyń to czynność, która nie jest zbyt lubiana. Nic […]

traditional-dishwashers

Czego nie wolno myć

Zmywarki to ta kategoria sprzętu, która zdecydowanie ułatwia życie. Jednak, […]