Tanie i solidne – oto nasz wybór zmywarek w cenie do 1000 złotych.

Wiosną prezentowaliśmy krótki przegląd zmywarek, których cena nie przekracza 1000 złotych. Dzisiaj wracamy do tego tematu aby sprawdzić, co się (nie) zmieniło. Oto 7 modeli, które są przystępne cenowo oraz solidnie wykonane.

Amica ZWM 476 WAmica ZWM 476 W – nieduża (44,8 cm szerokości), ekonomiczna (klasa energetyczna A+), ale bardzo wydajna zmywarka polskiej produkcji. Posiada 6 programów mycia oraz zakres temperatur od 40 do 65 stopni Celsjusza. Jednorazowo zmieścimy w niej 9 kompletów naczyń, które po umyciu będą błyszczeć czystością wolną od jakichkolwiek zacieków, dzięki systemowi suszenia Hot Air. O wszelkich brakach eksploatacyjnych zmywarka poinformuje nas na wyświetlaczu na panelu kontrolnym – ten jest jednak umieszczony na zewnątrz, co nie wszystkim odpowiada. Oferowana jedynie w kolorze białym, który jest doskonałą bazą do całkowitego zindywidualizowania urządzenia. Zużywa 9 litrów wody podczas cyklu.

Amica ZWM 676 WAmica ZWM 676 W – większ i bardziej pojemna siostra modelu 476 W. Jej także przyznana została klasa energetyczna A+; również przy klasie zmywania widnieje literka ‘A’. Z racji na fakt, że 676 W ma niemal 60 cm szerokości (dokładnie 59,8) zmieści 12 kompletów naczyń, które będą lśnić nieskazitelną czystością po skończonym cyklu (system Hot Air). Wyposażona w 6 programów zmywania, w kolorze białym. Zużywa 12 litrów wody na cykl.

Candy CDP 4609Candy CDP 4609

– wąska (45 cm) zmywarka w kolorze białym z zewnętrznym panelem sterującym. Wyposażona w 5 programów zmywania, średnio podczas cyklu zużywa 13 litrów wody. Zużywa mało prądu (klasa energetyczna A+) i zmywa w jednej z trzech temperatur: 45, 50 lub 75 stopni Celsjusza. Do środka zmieścimy 9 kompletów naczyń. Panel sterujący został umieszczony na zewnątrz obudowy, tam też znajdziemy wszelkie niezbędne informacje dotyczące bieżącej eksploatacji urządzenia.

Hotpoint-Ariston LSF 712Hotpoint-Ariston LSF 712 – kolejna w naszym zestawiniu wąska zmywarka (45 cm), jednak w odróżnieniu od konkurencji ma większą ładowność – według informacji producenta w środku spokojnie zmieści się 10 kompletów naczyń. Dodatkowa objętość została najwyraźniej uzyskana dzięki oszczędnościom na innych funkcjach – na panelu sterowania niestety nie uświadczymy informacji o stanie soli czy nabłyszczacza, bowiem brak tam jakiegokolwiek wyświetlacza; dodatkowo zmywarka pracuje jedynie w zakresie dwóch temperatur: 40 i 70 stopni Celsjusza. Wyposażona została jednak w system ‘Połowa załadunku’, dzięki czemu przy myciu mniejszej ilości naczyń zmywarka zużyje mniej wody. Zużywa 10 litrów na cykl.

Indesit DSG 051 NXIndesit DSG 051 NX – wąska (45 cm) zmywarka z zewnętrznym panelem sterującym. 6 programów zmywania oraz 4 temperatury. Sterowana elektronicznie, niestety bez wyświetlacza – konieczne będzie regularne sprawdzanie poziomu nabłyszczacza, bowiem o poziomie soli zostaniemy poinformowani. Wyposażona w specjalny system suszenia oraz tryb energooszczędny. Zużywa 10 litrów wody podczas jednego cyklu.

Zmywarki Mastercook ZWE 11445XMastercook ZWE-11445 – koejna wąska (45 cm) zmywarka z zewnętrznym panelem sterowania, niestety bez wyświetlacza. Nawet jednak mimo to użytkownik na bieżąco jest informowany o stanie soli oraz nabłyszczacza. Mycie można ustawić na jeden z 6 programów, do których dobierana jest jedna z 4 temperatur. Zmieści 9 kompletów oraz średnio zużyje 12 litrów podczas jednego cyklu.

Whirlpool ADP 550 IXWhirlpool ADP 550 IX – zmywarka o takiej samej szerokości, jak większość poprzednich (45 cm), zmieści 9 kompletów naczyń. To tak samo lub gorzej, niż u konkurencji, niemniej model ten posiada tryb mycia intensywnego (jeden z sześciu dostępnych) dzięki któremu nawet największe zabrudzenia zostaną usunięte z naszych naczyń. W kolorze srebrnym, zmywarką sterujemy mechanicznie, nie znajdziemy też wyświetlacza – ten nie jest jednak niezbędny, bowiem o stanie materiałów eksploatacyjnych zostaniemy poinformowani. Na jedno mycie zużywa 13 litrów wody.

VN:F [1.9.21_1169]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Kategorie: Uncategorized

Napisz komentarz


kitchen-231969_640

Ergonomiczna kuchnia

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w Twoim domu. Jeśli wierzyć […]

de-0727-387430-front

Nie przerywaj swojem

Są takie sytuacje, których nie należy przerywać nikomu. Do nich […]

44294623_m

Ranking zmywarek do

W tym wpisie przedstawię ci ciekawe zestawienie dotyczące najpopularniejszych i […]

funny-dog-pictures-mmmmm-i-love-washing-da-dishes

10 prawd o zmywaniu

Zmywanie naczyń to czynność, która nie jest zbyt lubiana. Nic […]

traditional-dishwashers

Czego nie wolno myć

Zmywarki to ta kategoria sprzętu, która zdecydowanie ułatwia życie. Jednak, […]