Zmywarka Whirlpool ADP 606F/IX

Wybór zmywarki nie jest najprostszym wyborem. Podczas decyzji zakupowej musimy zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów. Wśród nich wyróżnia się m.in. wykorzystane technologie, dostępne programy zmywania i funkcje dodatkowe. Patrząc pod tymi wytycznymi, jedną z lepszych zmywarek jest Whirlpool ADP 606F/IX. Zapraszamy do zapoznania się z jej krótką charakterystyką.  

Pojemność
Zacznijmy od tego, że zmywarka Whirlpool ADP 606F/IX jest niezwykle pojemna. W jej wnętrzu pomieścimy aż 13 kompletów naczyń. Pozwala to na niezwykle oszczędne zmywanie. Taki produkt z pewnością sprawdzi się w kuchni wieloosobowej rodziny. Będzie też niezbędny podczas częstych spotkań z przyjaciółmi.

Technologie / funkcje
Zmywarka wykorzystuje technologię Szóstego Zmysłu. Polega ona na tym, że podczas cyklu zmywania specjalne czujniki nadzorują zabrudzenia znajdujące się wewnątrz urządzenia. Dzięki temu, przez cały cykl dostosowują one wodę oraz temperaturę z zmywarce. Przekłada się to na zakończenie zmywania w aktualnej chwili uzyskania czystych naczyń. Technologia ta zapewnia zatem optymalne zmywanie za każdym razem.

Zmywarka Whirlpool ADP 606F/IX to także funkcja Auto 3in1. Jest to funkcja, która umożliwia rozpoznanie detergentu. Nie musimy się zatem obawiać o to, czy zmywarka poradzi sobie zarówno z proszkiem, jak i tabletkami kompaktowymi przy zmywaniu. Funkcja Auto 3in1 dostosuje warunki zmywania pod każdą możliwość. Warto tutaj wspomnieć, że zmywarka zużywa 6 litrów wody na cykl (najniższe zużycie wody na świecie).

To jednak nie koniec możliwości zmywarki Whirlpool ADP 606F/IX. Urządzenie pozwala na opóźnienie startu pracy. Sprawia to, że możemy włączyć zmywarkę o dowolnej godzinie. Przykładowo, cykl zmywania może zostać zakończony tuż przed naszym przyjściem z pracy.

Klasa energetyczna zmywarki
Oprócz technologii Szóstego Zmysłu warto wspomnieć o klasie energetycznej urządzenia. Urządzenie należy bowiem do sprzętów oznaczonych jako klasa energetyczna A+. Co więcej, zarówno klasa suszenia, jak i klasa zmywania oznaczone są jako A.

Programy zmywania / zakres temperatur
Zmywarka Whirlpool posiada kilka wartych uwagi programów zmywania. W zależności od naszych potrzeb możemy skorzystać z programu antybakteria, automatycznego, ekonomicznego, programu nocnego lub szybkiego. Wśród programów znajdziemy także mycie wstępne. Co więcej, dostępne  jest również zmywanie jedynie połowy załadunku zmywarki. Pozwala to na dodatkowe zmniejszenie kosztów. Z kolei zakres temperatur w urządzeniu waha się od 40 do 70 stopni Celsjusza (w rozłożeniu na opcje 40, 45, 50 oraz auto 40-70). Z takim rozróżnieniem programów i temperatur dopasujemy cykl do wymagań załadunku zmywarki.

Poziom hałasu
Dla wszystkich osób poszukujących cichej zmywarki, prezentowane urządzenie powinno wywołać zainteresowanie. Jej poziom hałasu wynosi bowiem jedynie 42 dB.

Bezpieczeństwo
W kwestii bezpieczeństwa sprzętu, w sprzęcie mamy do czynienia z wewnętrznym zabezpieczeniem przed zalaniem. Dzięki niemu, w odpowiednim czasie zostanie przerwana praca i wypompowana woda.

Obsługa
Na koniec jeszcze kilka słów o obsłudze zmywarki. Urządzenie wyposażone jest w kilka dobrze oznaczonych przycisków oraz w wyświetlacz LCD, dzięki któremu praca ze zmywarką będzie szła płynnie i bezproblemowo.

Pozostałe informacje
Wymiary:
szerokość 59,7cm;
wysokość 85cm;
głębokość 59cm.

Whirlpool ADP 606F/IX

Źródło zdjęć: whirlpool.pl

VN:F [1.9.21_1169]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Kategorie: Whirlpool

Napisz komentarz


kitchen-231969_640

Ergonomiczna kuchnia

Kuchnia to bardzo ważne pomieszczenie w Twoim domu. Jeśli wierzyć […]

de-0727-387430-front

Nie przerywaj swojem

Są takie sytuacje, których nie należy przerywać nikomu. Do nich […]

44294623_m

Ranking zmywarek do

W tym wpisie przedstawię ci ciekawe zestawienie dotyczące najpopularniejszych i […]

funny-dog-pictures-mmmmm-i-love-washing-da-dishes

10 prawd o zmywaniu

Zmywanie naczyń to czynność, która nie jest zbyt lubiana. Nic […]

traditional-dishwashers

Czego nie wolno myć

Zmywarki to ta kategoria sprzętu, która zdecydowanie ułatwia życie. Jednak, […]